تاریخ انتشار: ۱۲:۴۴ - ۱۷ دی ۱۳۹۷
ملاقات‌کننده‌ای سنگ‌دل برای آرام کردن نوزادی ۱۲ ماه در بیمارستان عملی غیر انسانی انجام داد. نوزاد پسری ۱۲ هفته‌ای در یکی از بیمارستان‌های روسیه به طرز وحشتناک و عجیبی مورد آزار مادر یکی از کودکان بستری در بیمارستان قرار گرفت.
تعداد بازدید : 41
رویداد۲۴ تصاویر این لحظات دردناک به وسیله فرد دیگری که در بیمارستان حضور داشت، گرفته و به سرعت در فضای مجازی بخش شد. با پخش این فیلم در فضای مجازی به سرعت هزاران نفر از آن بازدید کردند و واکنش‌های تلخ و درندناکی از خود نشان دادند.

فردی که تصاویر رفتار دردناک این نوزاد ۱۲ هفته‌ای را فیلمبرداری کرده، گفت: «من از کسانی که عصبی هستند و طاقت دیدن فیلم‌های دلخراش را ندارند، خواهش می‌کنم این فیلم را تماشا نکنند. این حادثه در بیمارستان پریناتال در شهر ایگوشتیا روسیه رخ داده است. گزارشات رسیده از بخش نوزادان مرکز درمانی پریناتال حاکی از قرار داشتن نوزادان در محلی سرد و بدون هیچ وسیله گرمایی است.»

گفتنی است؛ نوزاد پسر ۱۲ هفته‌ای به علت داشتن مشکلات ریوی در بیمارستان بستری است. کاربران فضای مجازی پس از تماشا ویدئو نوزاد در بیمارستان گقتند: «اینگونه رفتار‌ها در بیمارستان با نوزاد بی‌گناه غیرقابل توصیف است و آن مادر بی‌رحم با هرگونه توضیحی نمی‌توانند عمل غیرانسانی خود را توجیه کنند.

پلیس روسیه پس از اطلاع از ماجرای آزار و اذیت نوزاد ۱۲ هفته‌ای به سرعت تحقیقات را برای دستگیری عامل یا عاملان ماجرا آغاز کرد و بیمارستان و بخش اطفال آن را به شدت تحت نظر قرار داده است. مسئولان بیمارستان هرگونه سوءرفتار کادر درمانی این مرکز را رد کردند و خواستار پیدا کردن عاملان واقعی این عمل غیرانسانی شدند.

پلیس با دستگیری یک مظنون در این حادثه اعلام کرد: «مادر یکی از نوزادان که برای سر زدن به کودک خود به بیمارستان رفته بود، اعتراف کرد با مشاهده نبودن هیچکدام از پرستاران در اطراف خود و با استفاده از فرصت دست به چنین عمل وحشتناکی زد و تنها در سه تا پنج دقیقه این کار را کرد. پرستاران بخش نوزادان نیز با ابراز تأسف بسیار از این حادثه از اینکه تنها دقایقی در بخش حضور نداشتند، عذرخواهی کردند.»
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار