تاریخ انتشار: ۲۳:۱۳ - ۰۲ بهمن ۱۳۹۷
شرکت نفت پاسارگاد برای سومین سال متوالی به عنوان واحد برگزیده صنعتی سبز انتخاب و لوح و تندیس زرین همایش ملی صنعت و خدمات سبز را دریافت نمود.

رویداد۲۴  در بیستمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز که در محل سازمان حفاظت از محیط زیست برگزار شد، شرکت نفت پاسارگاد به عنوان واحد برگزیده صنعتی سبز انتخاب و موفق به دریافت سه تندیس و لوح سپاس شد.

کارخانه شیراز شرکت نفت پاسارگاد در ارزیابی‌های صورت گرفته حائز دریافت تندیس زرین و لوح سپاس و کارخانه‌های آبادان و بندرعباس این شرکت نیز موفق به دریافت تندیس سیمین و لوح سپاس گردیدند.

این همایش با حضور "عیسی کلانتری" رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، "سعید نمکی" سرپرست وزارت بهداشت، نماینده سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (UNIDO)، نماینده GIZ آلمان و جمعی از صاحبان صنایع سبز برگزار شد.

حضور نداشتن در فهرست صنایع آلاینده، نصب و راه اندازی سیستم تصفیه و کنترل آلودگی هوا- آب- صدا و خاک، نصب و راه اندازی سیستم پایش آنلاین بر روی خروجی دودکش‌ها و خروجی پساب‌ها و اجرای برنامه مدیریت پسماند، تولید محصولات دوستدار محیط زیست، مدیریت مصرف انرژی (آب، برق و سوخت) و جایگزینی انرژی‌های پاک، ایجاد و توسعه فضای سبز، فرهنگ‌سازی در حوزه محیط زیست و ایفای مسوولیت‌های اجتماعی، فعالیت‌های آموزشی زیست محیطی به منظور ارتقاء دانش زیست محیطی کارکنان، استقرار دفتر محیط زیست یا واحد HSE در صنعت و جذب نیرو‌های متخصص در حوزه محیط زیست و پیاده سازی نظام مدیریت زیست محیطی و اخذ گواهینامه ISO۱۴۰۰۱ و OHSAS ۱۸۰۰۱ از جمله اقدامات شرکت نفت پاسارگاد در زمینه زیست محیطی می‌باشد که موجب شد تا سازمان حفاظت از محیط زیست با تندیس زرین از این شرکت تقدیر نماید.
 
منبع: روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت پاسارگاد
 
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: