تاریخ انتشار: ۱۶:۲۱ - ۰۸ بهمن ۱۳۹۷
حاج صفی ماند؛ امیری برگشت
سرمربی ایران ۱۱ مرد اصلی خود برای بازی بزرگ امروز مقابل ژاپن در نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا را معرفی کرد.
ترکیب ایران مقابل ژاپن اعلام شد
رویداد۲۴ کارلوس کی روش برای بزرگ‌ترین آزمون سال‌های گذشته خود در نیمکت رهبری ایران از ۱۱ بازیکن اصلی رونمایی کرد تا با این انتخاب به تاخت و تاز‌های خود برای شکستن طلسم ۴۳ ساله پایان بدهد.

با توجه به محرومیت مهدی طارمی از بازی امروز گمانه زنی‌های فراوانی درخصوص انتخاب جانشین این مهره کلیدی به گوش رسید، اما در نهایت کی روش ترجیح داد مثل بازی با چین از احسان حاج صفی به عنوان مکمل اشکان دژاگه در خط میانی بهره ببرد و وحید امیری تازه بازگشته از محرومیت را به عنوان جانشین طارمی در بال چپ به میدان بفرستد.

این تنها تغییر ایران به نسبت بازی با چین در مصاف بزرگ امروز با سامورایی‌های آبی خواهد بود، چون سایر بازیکنان همان نفراتی هستند که در بازی با اژد‌های سرخ زمینه برتری پرگل ایران و صعود به نیمه نهایی را فراهم کردند. به این ترتیب برخلاف گمانه زنی‌ها نه از سامان قدوس در ترکیب اصلی خبری هست نه از کریم انصاری فرد که با وجود گلزنی در دقایق کوتاه حضور در مصاف با چین همچنان باید نیمکت نشین باشد.

ترکیب ایران برای بازی سرنوشت ساز و بزرگ امروز مقابل ژاپن به این شرح خواهد بود، ۱۱ بازیکنی که کی روش امیدوار است با اتکا به توانایی‌های آن‌ها اولین برد خود مقابل ژاپن را به ثبت رسانده از همه مهم‌تر طلسم ۴۳ ساله ایران در صعود به فینال را بشکند.

علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، حسین کنعانی زادگان، رامین رضاییان، میلاد محمدی، امید ابراهیمی، احسان حاج صفی، اشکان دژاگه، علیرضا جهانبخش، وحید امیری، سردار آزمون
ترکیب ایران مقابل ژاپن اعلام شد
منبع: ورزش سه
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: