تاریخ انتشار: ۱۲:۳۳ - ۲۸ فروردين ۱۳۹۸
مردم مراقب کلاهبرداران باشند؛
رییس اتحادیه طلا و جواهر از رونق نسبی بازار طلا و سکه در سال ۹۸ نسبت به پارسال خبر داد و به مردم هشدار داد: مراقب کلاهبرداران در فضای مجازی باشند.

رونق نسبی بازار طلا و سکه

رویداد۲۴  آیت محمدولی درباره وضعیت فعلی بازار طلا و جواهر، اظهار داشت: بازار طی روز‌های اخیر روند کاهشی داشت، اما آن اتفاقی که باید در بحث داد و ستد و کسب کار صنف رخ دهد، به دلیل نوسانات قیمتی که وجود دارد تاکنون اتفاق نیفتاده است.

وی افزود: اگر این روند فعلی ادامه داشته باشد و روی قیمتی ثابت بماند و مردم در وضعیت آرام و ثبات خرید و فروش خود را انجام دهند، به طور حتم شاهد رفع تاریکی اقتصاد و بازار در سال جدید خواهیم بود.

رییس اتحادیه طلا و جواهر، گفت: امید داریم در سال ۹۸ مردم و اصناف معاملات و داد و ستد خود را بهتر انجام دهند، زیرا با رونق تولید، قدرت کشور نیز بیشتر خواهد شد. به گفته محمدولی، اگر نوسانات و التهابات بازار کاهش یابد به طور حتم شاهد رونق بازار طلا و جواهر خواهیم بود.

مردم مراقب باشند

به دنبال فعالیت برخی کانال‌های تلگرامی جعلی به نام اتحادیه طلا و جواهر، رییس این اتحادیه به مردم هشدار داد: اتحادیه طلا و جواهر تهران جز سایت www.estjt.ir هیچ راه ارتباطی دیگر با مردم و اعضا سایت ندارد.

وی افزود: اکنون در حال نامه نگاری و اقدام قانونی برای برخورد با این کانال‌های تلگرامی و سایت‌های کلاهبرداری هستیم.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: