تاریخ انتشار: ۱۲:۳۰ - ۰۲ تير ۱۳۹۸
نوسان قیمتها؛
قیمت موبایل در بازار با افزایشی محسوس روبرو شد.

قیمت گوشی موبایل چند؟

رویداد۲۴  قیمت موبایل با فرارسیدن پرمصرف‌ترین فصل سال با افزایشی محسوس روبرو شده است. افزایش نرخ ارز از سال گذشته مهمترین دلیل رشد قیمت‌ها در بازار موبایل عنوان شده است از سوی دیگر دستورالعمل‌های متعددی که در حوزه واردات موبایل صادر شد، نیز در رشد قیمت‌ها موثر بوده است.

بررسی‌ها نشان می‌دهد قیمت گوشی‌هایی که بیش از ۱۰ میلیون تومان در بازار خرید وفروش می‌شوند بین صد تا ۸۰۰ هزار تومان رشد قیمت را تجربه کرده اند.

بر اساس این گزارش قیمت گلکسی s. ۱۰ با ظرفیت ۵۱۲ گیگ ۱۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. در عین حال همین گوشی با ظرفیت ۱۲۸ گیگ ۱۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان قیمت خورد.

در عین حال قیمت آیفون هشت با ظرفیت ۲۶ گیگ افزایشی محسوس را تجربه کرد. این گوشی از قیمت ۱۰ میلیون و پانصد هزار تومان به یازده میلیون و سیصد هزار تومان رسیده است.

قیمت آیفون xs با ظرفیت ۲۵۶ نیز از ۱۸ به ۱۸ میلیون و سیصد هزار تومان رسیده است. قیمت آیفون xs با ظرفیت ۲۵۶ نیز از ۱۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به ۱۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسید.

گلکسی A. ۲ CORE با ظرفیت هشت گیگ از یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است.

فعالان بازار می‌گویند؛ هر چند تابستان فصل پرفروش بازار موبایل است، اما میزان فروش امسال کاهش محسوسی را نسبت به سال گذشته شاهد بود.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: