تاریخ انتشار: ۱۲:۰۹ - ۰۴ مرداد ۱۳۹۸
هیات مدیره و سهامداران بیمه ملت، در اقدامی مثبت در جلسه مجمع عمومی تصمیم به حذف پرداخت پاداش به اعضای هیات مدیره گرفتند.
اقدام مثبت بیمه ملت؛ حذف پاداش اعضای هیات مدیره
رویداد۲۴ هیات مدیره و سهامداران بیمه ملت در راستای همراهی با سیاست‌های وزارت کار و رفاه و با هدف صرفه جویی و همراهی با بازنشستگان علی رغم سود ده بودن شرکت، تصمیم به انصراف از دریافت پاداش گرفته‌اند.

این انصراف در حالی است که سالیان گذشته و از جمله سال قبل مبلغ ۴۸۰ میلیون تومان پاداش به هریک از اعضای هیات مدیره تعلق گرفته بود.

حذف مبلغ پاداش پرداختی به اعضای هیات مدیره بیمه ملت در حالی است که بیمه ملت در مجمع عمومی عادی سالیانه سالیانه از رقم ۸۱۰ میلیارد ریال به عنوان میزان سود خالص خود خبر داد. همچنین شرکت بیمه ملت در بین شرکت‌های بیمه‌ای یکی از بالاترین سود‌ها را تقسیم کرده و در وضعیت سوددهی مطلوبی قرار دارد.

تصمیم هیات مدیره بیمه ملت در حذف پاداش در حالی است که بر اساس ماده ۸۴ قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، پرداخت پاداش به اشخاص حقوقی بلامانع است. اما هیات مدیره بیمه ملت با هدف صرفه جویی و پیروی از سیاست‌های وزارتخانه و دستور وزیر محترم رفاه تصمیم به حذف آن گرفت.
منبع: ایلنا
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: