تاریخ انتشار: ۱۵:۲۰ - ۰۸ مرداد ۱۳۹۸
مراسم کلنگ زنی سومین مدرسه شهدای بانک ملی ایران در استان گیلان با اعتباری معادل سه میلیارد ریال و با حضور جمعی از خانواده شهدا، رئیس اداره امور شعب استان گیلان و مسئولان محلی برگزار شد.
آغاز احداث سومین مدرسه شهدای بانک ملی ایران در گیلان
رویداد۲۴ به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، امام جمعه شهرستان رضوانشهر در این مراسم با تقدیر از اقدام ارزشمند بانک ملی ایران برای احداث مدرسه در مناطق محروم، اظهار امیدواری کرد با مدیریت جهادی مسئولان، هرچه سریع‌تر عملیات اجرایی احداث مدرسه شش کلاسه پونل رضوانشهر آغاز شود.

احداله امیری رئیس اداره امور شعب استان گیلان بانک هم با اشاره به اینکه تمامی مدیران و مسئولان، دست پرورده نظام آموزش و پرورش کشورند، گفت: بانک ملی ایران به عنوان امین مردم، علاوه بر انجام امور اقتصادی، از محل منابعی که در اختیار دارد همواره در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی و فعالیت‌هایی نظیر مدرسه سازی، ساخت درمانگاه، حمایت از شرکت‌های دانش بنیان، ساخت و مرمت مساجد و ... حضوری پررنگ و موثر دارد.

بانک ملی ایران از سال ۱۳۸۸ تا کنون با تامین منابع و صرف هزینه به مبلغ بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال به ساخت، بازسازی، تکمیل مدارس و مجتمع‌های آموزشی، هوشمند سازی مدارس، خرید میز و نیمکت و وسایل کمک آموزشی ۱۰۱ باب مدرسه در سطح کشور اقدام کرده است.

 

 

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: