قیمت بلیت پرواز‌های اربعین گران نشد/ تهران ــ نجف ــ تهران ۲.۲میلیون تومان
تاریخ انتشار: ۲۲:۰۴ - ۲۵ شهريور ۱۳۹۸
دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی از قیمت ۲.۲میلیون تومانی پرواز اربعین برای مسیر رفت و برگشت تهران ــ نجف و تهران ــ بغداد و ۲.۸میلیون تومانی مشهد ــ نجف و مشهد ــ بغداد خبر داده که نسبت به سال قبل تغییر نکرده است.

قیمت بلیت پرواز‌های اربعین گران نشد/ تهران ــ نجف ــ تهران ۲.۲میلیون تومان

رویداد۲۴ مقصود اسعدی سامانی دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی در خصوص بلیت پرواز‌های اربعین امسال اظهار کرد: در این رابطه جلسات متعددی با حضور مدیران عامل شرکت‌های هواپیمایی و مسئولان سازمان هواپیمایی کشوری برگزار شد.

وی ادامه داد: بر اساس توافق صورت‌گرفته قیمت ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی برای بلیت رفت و برگشت تهران ــ بغداد و رفت و برگشت تهران ــ نجف تعیین شده که این قیمت برای سایر شهر‌های کشور به این دو شهر عراق نیز اعمال می‌شود.

وی همچنین با اعلام این‌که نرخ بلیت پرواز رفت و برگشت مشهد ــ بغداد و مشهد ــ نجف نیز ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است، تصریح کرد: قیمت بلیت یکطرفه تهران ــ بغداد و تهران ــ نجف ۱.۱ میلیون و مشهد ــ بغداد و مشهد ــ نجف ۱.۴ میلیون تومان است.

 قیمت بلیت پرواز‌های اربعین سال گذشته نیز ۲.۲ و ۲.۸ میلیون تومان بود که در سال جاری تغییر نکرده است، این در حالی است که نرخ دلار به‌عنوان یکی از مؤلفه‌های مهم در نرخ بلیت هواپیما در سال گذشته همین موقع حدود ۱۵ هزار تومان بود و امسال این رقم به حدود ۱۱۳۰۰ تومان کاهش یافته است.

منبع: فارس
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: