تاریخ انتشار: ۱۸:۳۱ - ۰۱ مهر ۱۳۹۸
با وجود محدودیت‌ها و چالش‌های موجود در زمینه تامین و تولید خودرو، ایران خودرو برخی از تعهدات معوقه محصولات خود را به روز کرده و به روزرسانی تعهدات سایر محصولات نیز در دستور کار قرار دارد.

رویداد۲۴ تعهدات پژو پارس ای. ال. ایکس، پارس اتوماتیک، هایما اس ۵، دناپلاس و سمند ای. اف ۷ بنزینی به روز شده و تعهدات به جا مانده و معوق محصولات پژو ۴۰۵ بنزینی و دوگانه سوز نیز به زودی اجرا و به روز خواهد شد.

برمبنای این گزارش، با تدابیر اندیشیده شده از سوی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و بازنگری در قرارداد‌های موجود با سازندگان، به زودی رونق به خطوط تولید این خودروساز بازگشته و شرایط تولید و تحویل خودرو به مشتریان بهبود خواهد یافت. برهمین اساس، تحویل روزانه دوهزار دستگاه خودرو به مشتریان به زودی محقق خواهد شد.

فروش اموال و دارایی‌های غیرمولد، بهبود ساختار‌های مالی با هدف کاهش هزینه‌های تولید و اجرای برنامه‌های فروش فوری از جمله اقدامات و تلاش‌های فعلی ایران خودرو است که نتایج آن درکوتاه مدت منجربه افزایش تولید و عرضه خودرو و ایجاد تعادل در بازار خواهد شد.

این گزارش می‌افزاید، گروه صنعتی ایران خودرو از سال گذشته تاکنون توانسته بیش از ۵۱۴ هزار دستگاه خودرو تحویل مشتریان داده و در شرایط تحریم و مشکلات در تامین قطعات، به تولید و عرضه خودرو ادامه دهد و درحال حاضر نیزاقدامات با هدف عرضه درراستای حذف دلالان و واسطه‌ها (با افزایش تولید) منجر به ثبات و کاهش قیمت خودرو در بازار شده است.

منبع: ایکوپرس
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: