تاریخ انتشار: ۱۹:۳۳ - ۰۱ آبان ۱۳۹۸
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به موضوعات راهبردی و مطالعات بازار در خصوص بندر چابهار و ضرورت ایجاد جاذبه در این بندر، گفت: ایجاد مزیت و ارزش افزوده برای صاحبان کالا و مشتریان در بندر چابهار باید از اولویت‌ها باشد.

رویداد۲۴   محمد راستاد درخصوص راهکار‌های توسعه‌ای بندر چابهار، اظهار کرد: ایجاد جاذبه اقتصادی در بندر چابهار مستلزم ارتباط و افزایش تعامل با سایر بخش‌ها است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید براینکه " پروژه‌های زیربنایی باید در حداقل زمان در بندر چابهار تکمیل شود، افزود: به موزات اجرای سریع پروژه‌های زیربنایی و جمع شدن کار کارگاهی در بندر، پروژه‌های سرمایه گذاری نیز باید، به عنوان یک اولویت، به سرعت تعیین تکلیف و فعال شود.

راستاد با اشاره به الزام اجرای پروژه‌های خاص در بندر چابهار، گفت: بر اساس طرح جامع توسعه بندر، تا سال آینده باید عملیات اجرایی اسکله نفتی در بندر چابهار شروع شود.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در خصوص تعمیرات اساسی انبار‌های بندر چابهار، تصریح کرد: انبار‌های موجود در بندر چابهار، فاقد استاندارد‌های لازم است و باید به سرعت، قوت و قدرت به انبار‌های استاندارد تبدیل شود.

راستاد با تاکید بر " تامین ناجی جدید برای بندر چابهار "، در خصوص ایجاد جاده دسترسی بندر، گفت: درصورتی که این طرح در وزارت راه تعیین تکلیف نهایی شود، سازمان بنادر به منظور متناسب سازی ظرفیت بندری با ظرفیت‌های جاده‌ای آمادگی کامل اجرای این پروژه در محدوده ۲۰ کیلو متر را دارد و همه اجزای آن اعم از انتخاب پیمانکار، منابع مالی مورد نیاز و تجهیز کارگاه توسط این سازمان تعیین و فراهم شده است.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: