تاریخ انتشار: ۲۳:۰۵ - ۱۲ آبان ۱۳۹۸
مدیرعامل ایران خودرو:
آمارخودرو‌های ناقص کف کارخانه ایران خودروکه تکمیل آن ازروز‌های ابتدایی خردادماه در دستور کار این خودروساز قرار گرفته نشان می‌دهد، تاپایان آبان ماه به کمتر از ۳۰ هزار دستگاه و دردی ماه سال جاری به صفر خواهد رسید.

  رویداد۲۴  فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو با بیان این مطلب گفت: این موفقیت با همدلی و همراهی زنجیره تامین و تلاش کارگران خطوط تولید بدست آمده است.

وی با اشاره به آهنگ روبه رشد تولید و روند کاهشی خودرو‌های دارای کسری قطعه اظهارداشت: تجاری سازی محصولات از روزانه ۱۱۹۰ دستگاه درهفته آخر مرداد ماه به ۱۵۴۰ دستگاه در هفته اول آبان ماه رسیده که این روند افزایشی تولید ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل ایران خودرو خاطر نشان ساخت: گروه صنعتی ایران خودرواز ابتدای سال جاری تاکنون موفق به تولید ۲۰۲ هزار و ۸۷۹ هزار دستگاه انواع خودرو سواری و وانت شده و با توجه به این که روند تامین و تولید در این خودروساز شتاب گرفته انتظار می‌رود تعداد تولید روزانه تا دی ماه به مرز دوهزار دستگاه برسد.

وی تاکیدکرد: اجرای تعهدات معوق و تحویل خودرو‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن و در نهایت رضایت ذی‌نفعان هدف اصلی گروه صنعتی ایران خودرو است که تمامی تلاش و همت مجموعه کارکنان این خودروساز در مسیر تحقق این هدف قرار دارد.
 
منبع: ایکوپرس
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: