تاریخ انتشار: ۱۲:۰۵ - ۱۳ آبان ۱۳۹۸
بر اساس گزارش منتشره از سوی بانک ملت، این بانک خصوصی شده در ۷ ماهه امسال ۱۳۷.۹۱۶ میلیارد و ۵۲۲ میلیون ریال از محل تسهیلات اعطایی، درآمد کسب کرده است.
بانک ملت
رویداد۲۴ درآمد بانک ملت از ابتدای سال مالی تا پایان مهرماه ۹۸ از سرفصل سایر تسهیلات ۵۵.۷۳۲ میلیارد و ۳۵۴ میلیون ریال، در سرفصل مشارکت مدنی ۲۳.۰۸۲ میلیارد و ۳۹۹ میلیون ریال و در سرفصل فروش اقساطی ۲۲.۳۰۳ میلیارد و ۹۰۶ میلیون ریال بوده است.

درآمد تسهیلات اعطایی بانک ملت در یک ماهه منتهی به پایان ماه هفتم امسال نیز ۱۹.۵۴۲ میلیارد و ۸۵ میلیون ریال گزارش شده است.

در عین حال این بانک ۵۰ هزار میلیارد ریالی که با نماد وبملت در بازار سرمایه فعال است، در ۷ ماه ابتدای امسال ۸۰.۴۲۸ میلیارد و ۲۰۴ میلیون ریال به سپرده‌های سرمایه گذاری سود پرداخت کرده است.

در این میان، بیشترین سود به سپرده‌های بلندمدت یک ساله معادل ۴۱.۳۳۹ میلیارد و ۶۷۳ میلیون ریال پرداخت شده و پس از آن سپرده‌های کوتاه مدت با مبلغ ۲۰.۴۴۸ میلیارد و ۹۴۷ میلیون ریال و گواهی سپرده ویژه سرمایه گذاری عام با مبلغ ۱۴.۶۸۴ میلیارد و ۹۵۰ میلیون ریال، به ترتیب بیشترین سود را در بین سپرده‌های سرمایه گذاری بانک ملت به خود اختصاص داده اند.

سود سپرده‌های سرمایه گذاری بانک ملت در یک ماهه منتهی به پایان مهر ۹۸ نیز معادل ۱۱.۹۵۶ میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال اعلام شده است.

 

 

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: