تاریخ انتشار: ۱۱:۴۷ - ۱۱ آذر ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۲ نظر
سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان حمایت معیشتی:
سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان حمایت معیشتی درباره افرادی که کد رهگیری دریافت نکرده اند گفت: افرادی که کد رهگیری کمک معیشتی دریافت نکردند به سایت مراجعه کنند.

یارانه معیشتی

رویداد۲۴ حسین میرزایی، سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان حمایت معیشتی در گفت و گوی زنده تلویزیونی درباره علت عدم ارسال کد رهگیری برای برخی از متقاضیان، اظهار داشت: تاکنون ۴ میلیون پیامک برای متقاضیان ارسال شده شده است، اما بنا به دلایل مختلف برخی از متقاضیان هنوز پیامکی دریافت نکرده اند.


یارانه ۱۶ میلیون نفر حذف می‌شود؟


سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان حمایت معیشتی افزود: در برخی از موارد حتی تا ۵ مرتبه ارسال مجدد پیامک داشتیم، اما بعد از تماس متوجه شدیم که تلفن همراه فرد خاموش است؛ حال برای رفع دغدغه مردم از همین امروز صبح برای افرادی که درخواست خود را در سامانه #۶۳۶۹* ثبت کردند، ولی پیامک حاوی کد رهگیری را دریافت نکردند می‌توانند با وارد کردن کد ملی و شماره حسابی که در سازمانه هدفمندی یارانه‌ها ثبت شده و به این حساب یارانه واریز می‌شود، در سایت hemayat.mcls.gov.ir درخواست خود را ثبت کنند.

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان حمایت معیشتی گفت: متقاضیانی که کد رهگیری دریافت نکردند با مراجعه به سایت و وارد کردن کد ملی و شماره حساب یارانه خود، ثبت درخواست کنند. همچنین این مساله کمک حالی برای افراد سالمندی است که توان تهیه سیم کارت به نام خود را ندارند.

میرزایی در مورد کسانی که یارانه نقدی نمیگیرند و مشمول کمک معیشتی نیز نشده اند، اما متقاضی دریافت این کمک هستند، گفت: افرادی که مشمول هر دو حمایت دولت یعنی یارانه نقدی و کمک معیشتی نبودند از اول دی ماه می‌توانند با مراجعه به پلیس +۱۰ درخواست خود را ثبت کنند؛ البته درباره این موضوع در اطلاعیه‌های بعدی توضیح بیشتری داده خواهد شد.

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان حمایت معیشتی تاکید کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ستاد شناسایی حمایت معیشتی فقط متولی کمک معیشتی هستند و موضوع یارانه نقدی و ... در وظایف ما نیست.

منبع: تسنیم
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
رهی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۰
0
0
من چون از همسرم جدا شدم یارانه به حساب ایشون میره و بعد برام واریز میکنه الان به اون تعلق نگرفته معیشتی من چکار باید بکنم راهنمایی کنید
محمد قلی امانی مقدم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۰
0
1
هنوز یارانه دریافت نکرده ام
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: