تاریخ انتشار: ۱۸:۳۵ - ۱۳ آذر ۱۳۹۸
با الزام بانک مرکزی به استفاده از رمز پویا، ساعت کاری تمامی شعب بانک ملی ایران به منظور ارایه خدمات مشاوره و راه اندازی رمز دوم یکبار مصرف مشتریان و کاهش مشکلات آن‌ها بعد از زمان الزام شده، افزایش یافت.

اخبار بانک ملی

رویداد۲۴  اپلیکیشن ۶۰ بانک ملی ایران، ابزاری برای تولید رمز یکبار مصرف در بستر گوشی تلفن همراه است که فعال سازی آن از روش‌های متفاوتی بصورت کاملا غیرحضوری امکان پذیر است.

مشتریان می‌توانند برای فعال سازی برنامه‌ی رمز یکبارمصرف از طریق دانلود آن از سایت رسمی بانک به آدرس bmi.ir و یا کافه بازار و گوگل پلی برای کاربران اندروید و سیبچه برای کاربران گوشی‌های اپل اقدام کرده و با مراجعه به بالغ بر ۸۰۰۰ خودپرداز، کیوسک و کش لس‌های این بانک و یا از طریق سامانه‌ی بام رمز خود را فعال نمایند.
 

بیشتر بخوانید:مشتریانی هم که گوشی هوشمند نداشته و یا بدلیل پایین بودن ورژن گوشی امکان دریافت برنامه ۶۰ را نداشته باشند به راحتی می‌توانند از طریق کد دستوری #۶۰*۷۳۷* اقدام به دریافت رمز یکبارمصرف نمایند.

اما اگر به هر دلیلی مشتریان موفق به فعال سازی غیر حضوری نشوند و در فرآیند نصب نیازمند راهنمایی باشند، با تمهیدات ویژه‌ی بعمل آمده در بانک ملی ایران مشتریان می‌توانند در روز‌های شنبه تا ۴ شنبه تا ساعت ۱۷ و روز‌های پنج شنبه تا ساعت ۱۵ به تمامی شعب این بانک مراجعه کنند.

همچنین کارشناسان بانک همه روزه از ساعت ۸ تا ۲۰ در حدود ۱۴۰ پایگاه شبانه روزی و شعب شهاب بانک ملی پاسخگوی مراجعه‌ی مشتریان در این زمینه خواهند بود.

در روز‌های جمعه نیز از ساعت ۹ صبح لغایت ۱۹ کارشناسان بانک ملی ایران به راهنمایی مراجعین مشغول خواهند بود.

لازم به ذکر است، با توجه به الزام استفاده از رمز‌های پویا و همچنین افزایش استقبال کاربران برای نصب اپلیکیشن ۶۰ با نزدیک شدن به زمانبندی اعلام شده از سوی بانک مرکزی، توصیه می‌شود تا مشتریان عزیز فرآیند نصب این اپلیکیشن را برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی به روز‌های پایان ماه موکول نکنند و در اسرع وقت اقدام نمایند

روش گام به گام فعال سازی هر دو روش دریافت رمز یکبارمصرف نیز در سایت این بانک به آدرس www.bmi.ir قابل دسترسی می‌باشد.

تا روز گذشته ۱۲ آذرماه بیش از ۵۶۳ هزار نفر «اپلیکیشن ۶۰» را نصب کرده اند و بانک ملی ایران همه کاربرانی که تا قبل از پایان آذر ماه این اپلیکیشن را نصب کنند، در قرعه کشی ۶۰ جایزه ویژه جشنواره "شصتت خبردار شده" نیز شرکت داده خواهند شد.
 
منبع: پورتال بانک ملی ایران
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: