تاریخ انتشار: ۰۷:۵۱ - ۱۸ دی ۱۳۹۸
روزنامه نیویورک تایمز آمریکا کمتر از ۱ روز پیش از ترور "سردار شهید قاسم سلیمانی" در مطلبی به موضوع " ترور سردار سلیمانی در بغداد" اشاره کرده است.
رویداد۲۴ این روزنامه آمریکایی در مطلبی که به تاریخ ۲ ژانویه ۲۰۲۰ (۶ روز پیش) درباره موشک‌های مافوق صوت منتشر کرده، در بخشی از مطلب به موضوع " ترور سردار سلیمانی در بغداد با امکان استفاده از قابلیت موشک‌های مافوق صوت" اشاره کرده است.

این مطلب که به قلم "استیون سیمونز" عضو موسسه آمریکایی "کویینزی" و درباره "موشک‌های مافوق صوت" منتشرشده به وسوسه انگیز بودن ترور سردار سلیمانی با موشک‌های مافوق صوت در جریان سک سفر رسمی او به بغداد اشاره کرده است.

در بخشی از این مطلب که درباره قابلیت‌های موشک‌های مافوق صوت نوشته شده، آمده است:" آیا ممکن است ساختمانی متعلق به دشمن، یک کارخانه تسلیحاتی باشد؟ آیا فردی در یک کشور غیردوست وجود دارد که نتوان او را دستگیر کرد؟ چه می‌شود اگر فرمانده "سابق" سپاه پاسداران ایران، قاسم سلیمانی، از بغداد برای یک جلسه بازدید کند و شما از آدرسش خبر داشته باشید؟ وسوسه‌های استفاده از موشک‌های مافوق صوت بسیارند. "

این مطلب نیویورک تایمز درست ساعاتی قبل از ترور بامداد جمعه سردار شهید قاسم سلیمانی در بغداد - به دست نیرو‌های آمریکایی و به فرمان ترامپ- منتشر شده است.

بریده‌ای از مطلب نیویورک تایمز که ساعاتی قبل از ترور سردار سلیمانی منتشر شده است.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: