تاریخ انتشار: ۱۰:۳۵ - ۰۶ بهمن ۱۳۹۸

با ملی شو ۳/ نشان پرداخت، نشان تحول ملی

اپلیکیشن «نشان پرداخت» به عنوان آخرین دستاورد فناورانه بانک ملی ایران در «ملی شو ۳» رونمایی شد.
ملی شو ۳
رویداد۲۴ به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، دیگر نیازی نیست برای پرداخت وجه کالا یا خدمات و حتی پرداخت پول به دوستان خود از کارت بانکی یا پول نقد استفاده کنید.

نشان پرداخت یک روش منحصر به فرد پرداخت و دریافت پول است که در آن شخص بدون نیاز به دستگاه کارتخوان، کارت بانکی و حتی پول نقد، تراکنش خود را به آسان‌ترین و سریع‌ترین روش ممکن انجام می‌دهد.

حل معضل نداشتن پول خرد در پرداخت‌های روزمره مانند کرایه تاکسی، قبوض، خرید‌های منزل و...، تسهیل پرداخت در سرویس‌های دارای ارسال کالا (پرداخت پیک در محل)، بالا بودن امنیت به دلیل عدم حمل پول نقد و کارت بانکی و همچنین عدم افشای رمز کارت بانکی و... از جمله مزایای استفاده از نشان پرداخت است.

با استفاده از سرویس نشان پرداخت خریدار پس از دریافت کالا و یا خدمات مورد نظر خود می‌تواند به آسانی با اسکن کد تصویری و یا وارد کردن کد عددی نشان پرداخت فروشنده، مبلغ مورد نظر را با استفاده از اپلیکیشن آپ پرداخت کند.

نشان پرداخت علاوه بر کاربران و علاقه‌مندان به سرویس‌های بانکداری غیرحضوری، یک تحول بزرگ برای کسب‌وکار‌های با مبالغ خرد مانند تاکسی، نانوایی، کسب‌وکار‌های دارای ارسال کالا، کسب‌وکار‌های با مبالغ متوسط و بالا و کسب‌وکار‌های آنلاین محسوب می‌شود تا بتوانند سریع و آسان پول خود را از مشتریان دریافت کنند.

فروشندگان کالا و خدمات می‌توانند در این روش با اشترک‌گذاری لینک نشان‌پرداخت خود از طریق پیامک یا اپلیکیشن‌های ارتباطی دیگر نیز از دیگران پول دریافت کنند.

پذیرندگان برای دریافت کد نشان پرداخت می‌توانند از طریق سایت asanpardakht و یا تماس با شماره ۸۳۳۳۳ اقدام کنند.

همچنین کاربران و پذیرندگان می‌توانند لینک دانلود «نشان پرداخت» را با ارسال عدد یک به شماره ۲۰۰۰۷۳۳ دریافت کنند.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: