تاریخ انتشار: ۱۹:۴۶ - ۰۷ بهمن ۱۳۹۸

با ملی شو ۳ / همراه بام جدید، خدمتی نوین به مشتریان بانک ملی ایران

اپلیکیشن همراه بام جدید بانک ملی ایران مطابق با استاندار‌های روز دنیا در حوزه طراحی و با تکیه بر طراحی کاربر محور و بهره جستن از نظرات کاربران پیاده سازی و در «ملی شو ۳» رونمایی شد.
رویداد۲۴ در طراحی همراه بام جدید، به منظور شناخت دقیق و پاسخگویی به انتظارات مشتریان بانک از همه مراحل فرآیند تفکر طراحی نظیر درک مسائل و نیاز‌های مشتری، ایده پردازی و آزمون محصول بهره گرفته شده و ویژگی‌هایی نظیر بهبود تجربه کاربری، کارایی و ساده سازی فرآیند‌های بانکی پیاده سازی شده است.

همراه بام جدید، نه تنها قادر به ارائه خدمت و پاسخگوی نیاز‌های بانکی کاربران سامانه بام بوده بلکه در آن سیاست‌های مدونی نیز جهت توسعه امکانات و بهبود کیفی این محصول تدوین شده است.

همراه بام، یک نرم افزار موبایلی از بانک ملی ایران است که با آن می‌توان از خدمات گسترده بانکداری الکترونیک نظیر انتقال وجه حسابی درون بانکی و شتابی، کارت به کارت، پرداخت قبوض خدماتی از طریق بارکدخوان، پرداخت اقساط تسهیلات، خرید شارژ، شارژ خودکار، مانده کارت، صورتحساب تسهیلات، افزودن تسهیلات دیگران، استعلام برگه چک، خرید بسته اینترنت، نیکوکاری و... بهره‌مند شد.

بانک ملی ایران همواره توسعه بانکداری الکترونیک را جز محور‌های اصلی خود قرار داده و در همراه بام جدید نیز علاوه بر بهینه سازی فرآیند‌های داخلی و ساده سازی انجام خدمات بانکی، امکاناتی نظیر نمایش مخاطبان پرتکرار جهت تسهیل و راحتی کاربر در انجام امور مالی خود و... را فراهم کرده است تا گامی دیگر در راستای گسترش استفاده از فناوری در بخش بانکی بردارد.
 
منبع: پرتال بانک ملی ایران
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: