تاریخ انتشار: ۱۱:۰۴ - ۰۹ بهمن ۱۳۹۸

قیمت ارز، دلار، یورو، سکه و طلا امروز ۹۸/۱۱/۰۹

امروز نیز به دلیل تعطیلی، قیمت ها نسبت به روز گذشته تغییری نکرد. قیمت طلای ۱۸عیار در بازار تهران امروز به ۵۱۱ هزار و ۱۰۰ تومان، قیمت طلای ۲۴عیار ۶۸۱ هزار تومان و هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۲۱۱ هزار تومان رسید. همچنین سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران امروز ۵ میلیون و ۱۲ هزار تومان معامله شد.

رویداد۲۴ همانند روز گذشته، در بازار آزاد قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان، قیمت ربع‌سکه یک‌میلیون و ۵۴۰ هزار تومان و قیمت سکه گرمی ۹۳۵ هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای ۱۸ عیار هم ۵۱۱ هزار و ۱۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار‌های جهانی با قیمت ۱۵۷۹.۶ دلار معامله می‌شود.

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت طلای ۲۴ عیار ۶۸۱ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۲۱۱ هزار تومان تعیین شده است.

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۷۴۶ تومان، یورو ۱۵ هزار تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۷ هزار و ۸۶۶ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد.

صرافی‌های بانک‌ها امروز سه‌شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۱۵۰ تومان خریداری می‌کنند، بر همین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۴ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۶۵۰ تومان است.
 

نوع

قیمت لحظه

قیمت دلار

13 هزار و 400 تومان

قیمت یورو

14 هزار و 900 تومان

قیمت پوند

17 هزار و 866 تومان

قیمت درهم امارات

3 هزار و 746 تومان

قیمت سکه بهار آزادی

4 میلیون و 980 هزار تومان

قیمت سکه طرح جدید

5میلیون و 12 هزار تومان

قیمت نیم سکه

2 میلیون و 550 هزار تومان

قیمت ربع سکه

یک میلیون و 540 هزار تومان

قیمت سکه گرمی

935 هزار تومان

قیمت گرم طلای 18

511 هزار و 100 تومان

قیمت گرم طلای 24

681 هزار و 500 تومان

قیمت هرمثقال طلا

2 میلیون و 211 هزار تومان

قیمت هرانس طلادلار

1579.6دلار

قیمت پلاتیندلار

994 دلار

قیمت انس نقرهدلار

18.05دلار

 

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما
پیشخوان