تاریخ انتشار: ۱۵:۴۳ - ۱۰ بهمن ۱۳۹۸

قرارداد مهاجم ایرلندی پرسپولیس نهایی شد

دبیر هیات فوتبال استان تهران گفت که قرار داد آنتونی استوکس مهاجم ایرلندی جدید باشگاه پرسپولیس به مدت یک فصل و نیم بوده که امروز به ثبت رسید.
استوکس پرسپولیس
رویداد۲۴ عباس تیموری اظهار داشت: این مهاجم برای نهایی شدن قرار داد خود امروز وارد هیات فوتبال استان تهران شد و قرار داد خود را با این باشگاه نهایی کرد.

به گفته وی این بازیکن جز سهمیه آزاد باشگاه پرسپولیس است.

از باشگاه‌هایی که آنتونی استوکس در آن بازی کرده است می‌توان به آرسنال، هیبرنین، شفیلد یونایتد، سلتیک، فالکیرک، کریستال پالاس و بلکبرن روورز و تراکتور اشاره کرد.

دبیر هیات فوتبال استان تهران اظهار داشت: طبق برخی منابع رسانه‌ای استقلال تهران نیز به دنبال جذب یک دفاع بلغارستانی با نام «نیکولای بودروف» است که پس از نهایی شدن به عنوان سهمیه آزاد به تیم آبی پوش پایتخت خواهد پیوست.

برخی منابع رسانه‌ای ثبت قرار داد این بازیکن را روز شنبه اعلام کرده‌اند.

این مدافع ۳۳ ساله بلغاری تاکنون در باشگاه‌هایی از جمله لیتکس لووچ، فولام، میتیولن و زسکا صوفیه به میدان رفته است.

تیموری همچنین در خصوص برگزاری هیات فوتبال استان تهران اشاره کرد و گفت: تاکنون هیچ تصمیمی برای برگزاری مجمع انتخاباتی ریاست به دست ما نرسیده و در صورت تایید مراحل نیز در اسرع وقت انتخابات هیات فوتبال استان تهران برگزار می‌شود.

 اصلی‌ترین دلیل برگزار نشدن هیات فوتبال از سوی مراجع قانونی و اداره کل ورزش و جوانان استان تهران این است که اگر رئیس فعلی هیات فوتبال بخواهد کاندیدا شود، باید از سمتش استعفا دهد، زیرا نمی‌تواند هم کار اجرایی انجام دهد و هم نامزد انتخابات شود.

هم اینک ۱۳ نفر کاندیدای مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان تهران هستند.

حبیب الله ابوالحسن شیرازی از هشت سال پیش رئیس هیات فوتبال استان تهران بوده که مسئولیت وی از سوم اسفند ماه سال گذشته به اتمام رسیده است.
منبع: ایرنا
خبر های مرتبط
برچسب ها: پرسپولیس ، استوکس
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: