تاریخ انتشار: ۱۷:۲۳ - ۱۰ بهمن ۱۳۹۸
طرح پیش فروش ۱۴ مدل از محصولات گروه خودروسازی سایپا پس از یک روز وقفه به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) از امروز پنجشنبه، دهم بهمن ماه از سرگرفته شد و در حال حاضر فعال است.

آغاز پیش فروش ۱۴ محصول سایپا از پنجشنبه ۱۰ بهمن ۹۸+جزئیاترویداد۲۴ بر اساس اطلاعیه سایپا، طرح فروش محصولات این شرکت به مناسبت دهه مبارك فجر که از ساعت 10صبح روز سه شنبه هشتم بهمن ماه آغاز شده، پس از یک روز وقفه به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، از امروز پنجشنبه از سر گرفته شده است.

در این طرح که صرفاً از طریق سایت فروش اینترنتی به آدرس www.saipacorp.ir فعال است 14 مدل از محصولات سایپا شامل : ساینا، کوئیک، کوئیک.آر، تیبا صندوقدار، تیبا2، سایپا151، نیسان تک سوز، نیسان دوگانه سوز، ساینا آپشنال، تیبا2 آپشنال (پلاس)، تیبا صندوقدار آپشنال، سایپا 151 آپشنال، نیسان تک سوز آپشنال و نیسان دوگانه سوز آپشنال با موعد تحویل در سال99 عرضه می شود.


بیشتر بخوانید: امکان کاهش ۱۰ میلیون تومانی قیمت خودرو وجود دارد


مبلغ پیش پرداخت در این طرح پیش فروش متناسب با نوع خودرو متغییر است اما برای تمامی ثبت نام های این طرح، 15درصد سود مشارکت و 12درصد سود انصراف در نظر گرفته شده است.

هموطنان برای اطلاع بیشتر از جزئیات این طرح و ثبت نام می توانند به سایت رسمی گروه خودروسازی سایپا به آدرس www.saipacorp.ir يا www.saipa.iranecar.comمراجعه کنند.

آغاز پیش فروش ۱۴ محصول سایپا از پنجشنبه ۱۰ بهمن ۹۸+جزئیات

خبر های مرتبط
برچسب ها: رویداد24 ، سایپا ، خودرو
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: