تاریخ انتشار: ۲۳:۴۷ - ۱۳ بهمن ۱۳۹۸

۷ راه برای اینکه پای شما در کفش کوچکتر دیده شود

بعضی‌ها اندام طبیعی و نرمالی دارند، اما به نسبت اندامشان، پا‌های بزرگی دارند. البته شاید این فقط تصور خود آنهاست که پاهایشان پهن‌تر و بزرگ‌تر از حالت طبیعی است، چون برای دیگران خیلی مهم نیست که فرم پا‌های کسی چه شکلی است! به هر حال اگر می‌خواهید خیالتان راحت شود و پاهایتان کوچک‌تر از آن چیزی که هستند به نظر برسند، این متن را بخوانید.
مد و زیبایی
رویداد۲۴ بعضی‌ها اندام طبیعی و نرمالی دارند، اما به نسبت اندامشان، پا‌های بزرگی دارند. البته شاید این فقط تصور خود آنهاست که پاهایشان پهن‌تر و بزرگ‌تر از حالت طبیعی است، چون برای دیگران خیلی مهم نیست که فرم پا‌های کسی چه شکلی است! به هر حال اگر می‌خواهید خیالتان راحت شود و پاهایتان کوچک‌تر از آن چیزی که هستند به نظر برسند، این متن را بخوانید.

۱٫ کفش‌های تیره رنگ
کفش‌هایی که رنگ تیره دارند نسبت به رنگ‌های روشن و لایت، پاهایتان را کوچک‌تر نشان می‌دهند. رنگ‌های تیره‌ی قرمز، آبی، بنفش، سبز، قهوه‌ای، خاکستری و مشکی نسبت به طیف روشن این رنگ‌ها، برای این منظوربهتر هستند. رنگ مشکی مخصوصاً در لباس، شما را لاغرتر نشان می‌دهد.

۲٫ صندل‌های ظریف نپوشید
کفش‌های بندی مثل صندل که تقریباً کل پا در آن معلوم است، هر پایی را بزرگ‌تر نشان می‌دهند. چون این کفش‌ها تنگ هستند و به پا می‌چسبند. خانم‌هایی که پا‌های استخوانی دارند نباید کفش‌های بندی، صندل، کفش‌های جلو باز، پشت بندی یا پهلو باز بپوشند.

۳٫ به جای کفش‌های نوک تیز، کفش‌هایی با نوک گرد بپوشید
کفش‌های نوک تیز حتی پا‌هایی که خیلی ظریف هستند را هم بزرگ نشان می‌دهند، بنابراین اگر پا‌های بزرگی دارید اصلاً از این کفش‌ها استفاده نکنید. کفش‌های باریک و نوک تیز نپوشید، از کفش‌های نوک گرد که کشیدگی و بزرگی پا را نشان نمی‌دهند استفاده کنید.

۴٫ کفشتان را با لوازم ساده تزئین کنید
اگر می‌خواهید دیگران به پا‌های بزرگتان توجه نکنند، کفشتان را با لوازم مختلف تزئین کنید. سگک، پاپیون، منگوله، بند یا تور، دکمه و چیز‌های دیگری مثل این‌ها به روی کفشتان اضافه کنید یا کفشی بخرید که این چیز‌ها را داشته باشد.

۵٫ کفش پاشنه دار بپوشید
فکر می‌کنید چرا زنان مشهور همیشه کفش‌های پاشنه دار می‌پوشند؟ به خاطر این که هم قد بلندتر به نظر می‌رسند، هم کفش پاشنه‌دارپا‌ها را کوچک‌تر نشان می‌دهد. برای این که پاهایتان کوچک‌تر به نظر برسد، حتماً نباید کفش‌هایی را انتخاب کنید که پاشنه‌های خیلی بلند و باریکی دارند، چون پاشنه‌های پهن، کوتاه یا پاشنه‌های یکسره که برای استفاده‌ی روزانه هم راحت ترند، برای این منظور بهتر هستند.

۶٫شلوار‌های پاچه گشاد بپوشید
شلوار‌هایی که پاچه بسیار تنگ دارند اغلب تمام ابعاد کفش شما را در معرض دید قرار می‌دهند، اما شلوار‌هایی با پاچه گشاد از جمله شلوار‌های بوت‌کات، دم پا گشاد و راسته گشاد به دلیل آنکه بخشی از قالب کفش را پنهان می‌کنند پای شما را کوچکتر نشان می‌دهند.

۷٫به تجربه خودتان اعتماد کنید
در نهایت اینکه گاهی یک کفش هیچ‌کدام از ویژگی‌های ذکر شده را ندارد مثلا نوک تیز است، کفی تخت یا رنگ روشنی دارد، اما در پا خوب می‌نشیند و فرم خوبی به پای شما می‌دهد، به مرور و تجربه متوجه چنین سبک‌هایی خواهید شد …
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: