تاریخ انتشار: ۱۴:۰۲ - ۱۴ بهمن ۱۳۹۸

فجر ملی ۵/ بانک ملی ایران یاری رسان نیازمندان

بانک ملی ایران بیش از ۵۷ هزار فقره تسهیلات از محل منابع قرض‌الحسنه خود با کمترین نرخ کارمزد به منظور رفع احتیاجات ضروری مشتریان پرداخت کرده است.
بانک ملی ایران
رویداد۲۴ به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، این تسهیلات به منظور تامین هزینه درمانی، کمک هزینه تحصیلی، تعمیر و تأمین مسکن و... به مشتریان پرداخت می‌شود و کم‌ترین نرخ کارمزد نیز به آن تعلق می‌گیرد.

بانک ملی ایران از ابتدای سال جاری تا دی ماه تعداد ۵۷ هزار و ۹۴ فقره وام قرض الحسنه رفع احتیاجات ضروری به ارزش دو هزار و ۱۲ میلیارد و ۹۶۶ میلیون ریال پرداخت کرده است.

این بانک در سال گذشته نیز بیش از ۶۷ هزار فقره وام قرض الحسنه رفع احتیاجات ضروری تخصیص داد که ارزش ریالی آن به یک هزار و ۹۸۷ میلیارد و ۲۸۳ ریال می‌رسد.

در ده ماه ابتدای امسال همچنین مبلغ ۱۸ میلیارد و ۹۵۰ میلیون ریال وام قرض الحسنه تعمیر مسکن از سوی بانک ملی ایران پرداخت شده است.

بانک ملی ایران که همواره در شرایط بحرانی و حوادث غیرمترقبه نیز حامی مردم شریف و عزیر کشور بوده از ابتدای سال تاکنون ۲۸ هزار و ۸۰۰ فقره تسهیلات قرض الحسنه نیز به سیل زدگان پرداخت کرده است که ارزش ریالی این تسهیلات بر ۵ هزار و ۸۶ میلیارد و ۶۲۴ میلیون ریال بالغ می‌شود.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: