تاریخ انتشار: ۱۸:۰۷ - ۲۶ بهمن ۱۳۹۸

افشاگر روسی، سیاستمداران فرانسوی را تهدید کرد

هنرمند منتشرکننده ویدئوی رسوایی اخلاقی یکی از نامزد‌های انتخابات شهرداری پاریس، روز شنبه تهدید کرد تصاویر دیگری از سایر سیاستمداران فرانسوی در اختیار دارد که به زودی منتشر می‌کند.

افشاگر روسی

رویداد۲۴  به گزارش شبکه تلویزیونی فرانس ۲۴، "پیوتر پاولنسکی" که از آن به عنوان "افشاگر فرانسوی" یاد می‌شود، یک هنرمند روسی است که چند سال پیش در فرانسه پناهنده شده است.

این هنرمند روسی به تازگی تصاویر غیراخلاقی از "بنجامین گریوو" نامزد و هم حزبی امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه در انتخابات شهرداری پاریس منتشر کرده است.

انتشار این تصاویر در فضای مجازی، موجی از انتقاد‌های مردمی را علیه حزب مکرون به همراه داشته است.

حزب امانوئل مکرون که تلاش می‌کرد یکی از اعضای خود را سکان دار شهرداری پاریس کند، اکنون با انتشار این تصاویر با مشکلات جدی روبرو شده است.

افشاگر فرانسوی تهدید کرده است که انتشار نوار ویدئویی رسوایی اخلاقی بنجامین گریوو تازه آغازی بر ده‌ها تصاویری است که از سایر سیاستمداران فرانسوی در اختیار دارد.

بنجامن گریوو روز جمعه بر سر انتشار ویدئوی رسوایی اخلاقی، از عرصه رقابت برای شهرداری پاریس کناره گیری کرد.

حزب «جمهوری به پیش» که در سال ۲۰۱۶میلادی از سوی امانوئل ماکرون پایه گذاری شد از نامزدی بنجامن گریوو حمایت کرده بود. بنجامن گریوو پیش از این در دولت امانوئل ماکرون وزیرمشاور در امور اقتصادی و دارایی و سخنگوی دولت بود.

این سیاست‌مدار ۴۲ ساله روز جمعه اعلام کرد که در راستای «محافظت از اطرافیان خود» تصمیم گرفته است که از عرصه رقابت برای سمت شهرداری پاریس کناره گیری کند.

گریوو پس از کناره گیری از انتخابات شهرداری پاریس گفت: من پس از حملات نفرت انگیزی که صورت گرفت تصمیم گرفتم تا از انتخابات شهرداری پاریس کناره گیری کنم. این تصمیم برای من پرهزینه است، اما اولویت من مشخص است. اولویت اول من خانواده ام است».

نامزد پیشین حزب «جمهوری به پیش» برای شهرداری پاریس تاکید کرد که پیش از کناره گیری از انتخابات، با مکرون دیدار کرده و وی نیز با این تصمیم موافقت کرده است.

با کناره گیری بنجامن گریوو هنوز مشخص نیست که حزب «جمهوری به پیش» چه فردی را برای شهرداری پاریس معرفی خواهد کرد.

انتخابات شهرداری‌ها در فرانسه قرار است روز‌های ۱۵ و ۲۲ مارس (۲۵ اسفند و سوم فروردین) برگزار شود.

منبع: ایرنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: