تاریخ انتشار: ۱۶:۴۸ - ۰۸ اسفند ۱۳۹۸
امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان در گفت‌وگویی کوتاه به مقایسه شرایط تصمیم گیری در فوتبال ایران و آسیا پرداخت.

ویروس کرونا

رویداد۲۴ امیر قلعه‌نویی که تیمش را آماده دیدار با ذوب‌آهن می‌کند درباره انجام دیدار‌های این هفته به خبرنگار ما گفت: همانطور که دیدید کنفدراسیون فوتبال آسیا مسابقات این هفته را لغو کرد و گفته می‌شود مسابقات هفته چهارم نیز منتفی خواهد شد. این در حالی است که ما در ازبکستان میزبان النصر بودیم و مسئله‌ای بابت شیوع بیماری آنطور که در ایران به آن نگاه می‌شود وجود نداشت.

اما‌ای اف سی تصمیم گرفت که این بازی‌ها را لغو کند. چرا که ارزش جان انسان‌ها برای آن‌ها بیشتر از این حرف‌هاست. سوال من این است که فارغ از نتیجه و جام‌ها اگر واقعا برگزاری مسابقات حتی یک نفر از اعضای برگزاری و دوستان عزیز سازمان لیگ، داوران، مربیان، بازیکنان و ... را در معرض ابتلا به این بیماری قرار گیرند، ارزش دارد؟


بیشتر بخوانید: نکونام: لیگ را برگزار می‌کنیم که بگوییم در ایران کرونا نیست؟/ همه دلهره دارند


وی حرفش را اینطور ادامه داد: من امروز در خبر‌ها خواندم که‌ای اف سی ممکن است بازی‌های ملی و انتخابی جام جهانی را لغو کند که انجام این کار به نظر من باز هم بیشتر تصمیمات دوستان عزیز سازمان را زیر سوال می‌برد. به نظر من برگزاری مسابقه‌ها در این دو هفته اشتباه بود و ما باید با توجه به شیوع این بیماری احتیاط بیشتری به عمل می‌آوردیم. این را هم تاکید می‌کنم چیزی که می‌گویم فارغ از نتایجی است که در بازی‌های این هفته به دست می‌آید.

منبع: ورزش سه
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: