تاریخ انتشار: ۱۱:۰۵ - ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
رئیس هیئت اعزامی سازمان جهانی بهداشت به جمهوری اسلامی ایران گفت: نخستین کیس ویروس کرونا در ایران، 19 فوریه (30 بهمن) ثابت شد و از همان دقایق اولیه، جمهوری اسلامی در راستای مقابله با شیوع این ویروس تلاش کرد.

کرونا ۳۰ بهمن در ایران ثابت شد

رویداد۲۴ به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، دکتر ریچارد برنان که برای بررسی وضعیت ویروس کرونا به قم سفر کرده است، شنبه شب 17 اسفندماه در دیدار با دکتر سرمست استاندار قم گفت: استان قم در زمینه مبارزه با ویروس کرونا تلاش های جدی انجام داده است که از زحمات شما قدردانی می کنیم.

وی افزود: نخستین کیس ویروس کرونا در ایران، 19 فوریه (30 بهمن) ثابت شد و از همان دقایق اولیه، جمهوری اسلامی در راستای مقابله با شیوع این ویروس تلاش کرد.

رئیس هیئت اعزامی سازمان جهانی بهداشت به جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: دولت جمهوری اسلامی ایران متعهدانه در حال ایستادگی در برابر ویروس کرونا است و در این راستا نیازمند مشارکت همگانی هستیم.


بیشتر بخوانید: اوج کرونا در ایران اواخر فروردین خواهد بود/ ابتدای راه هستیم


دکتر ریچارد برنان افزود: به خاطر این تلاش هایی که انجام داده اید، به شما تبریک می گویم و از مدیریتی که در استان قم برای مقابله با این ویروس شده است، قدردانی می کنم.

وی گفت: پشتیبانی فنی و ارائه ملزومات به ایران را داشته ایم و در سازمان ملل نیز برای مدیریت این بحران کمیته ای تشکیل شده که سازمان جهانی بهداشت مسئول این کمیته است.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۸
0
1
عجب ویروس ناقلایی بوده صبر کرده انتخابات و حواشی اون تموم بشه دو سه روز هم بیشتر صبر کرد برای رد گم کنی اومد
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: