تاریخ انتشار: ۱۵:۴۷ - ۰۳ فروردين ۱۳۹۹
مونسان درسال جهش تولید خبرداد:
مدیر عامل ایساکو در بازدیداز نحوه خدمت رسانی مرکز تماس ایران خودرو از مردم خواست باتوجه به شیوع ویروس کرونا وبه منظور حفظ سلامت خود با ماندن در منزل از خدمات غیر حضوری این شرکت بهره‌مند شوند
ارائه خدمات نوین به مشتریان روی میز ایساکو/ تداوم خدمات دهی امداد خودرو در شرایط کرونایی
رویداد۲۴ مهدی مونسان مدیرعامل ایساکو ضمن تبریک سال نو به هموطنان گفت: شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو در تلاش است خدمات را با بهترین کیفیت در محل مورد نظر یا منزل مشتریان ارائه دهد.
 
وی خاطرنشان ساخت: این شرکت می‌کوشد با بهره گیری از زیر ساخت‌ها وفن آوری‌های پیشرفته مشکلات احتمالی خودرویی مشتریان را بدون مراجعه به نمایندگی‌ها مرتفع کند.
 
مونسان تاکید کرد: با تمام این اقدامات اگر مشکل خودرو‌ها در محل مشتری و با استقاده از امکانات غیر حضوری رفع نشد، ۱۳۰ نمایندگی مجاز به صورت کشیک با رعایت کامل پروتکل بهداشتی در سراسر کشور پذیرای دارندگان محصولات ایران خودرو هستند.

بیشتر بخوانید:
 
مونسان تاکید کرد: در سال جهش تولید، شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو برای جلب رضایت مشتریان برنامه‌های خدمات رسانی نوینی را اجرایی خواهد کرد.
 
وی در خصوص سررسید گارانتی محصولات نیر خاطر نشان کرد: به منظور همکاری با دارندگان محصولات ایران خودرو در خصوص عدم خروج از منزل در شرایط بحرانی این مجموعه گارانتی خودروهاخودرا یک ماه یا دو هزار کیلومتر تمدید کرده است.
 
شهرام صالحی مدیر عامل امداد خودروایران نیز گفت: برای خدمت رسانی بهداشتی ومطمئن به مشتریان ورفع نگرانی آنان، ناوگان امدادی رسانی خودرا به اقلام بهداشتی مجهز کرده‌إایم. 
 
مدیرعامل امداد خودرو ایران تاکیدکرد: مرکز تماس ایران خودرو در حوزه‌های مختلف کاری با بیش از ۳۰۰ کارشناس درسه شیفت و۲۴ ساعته در حال خدمت رسانی به مشتریان این خودروساز است.
 
وی تصریح کرد: در سال ۹۸ بیش از ۴ میلیون تماس با مرکز پاسخگویی ایران خودرو برقرار شده است.
 
صالحی تاکید کرد: به منظور حفظ و ارتقای سلامت کار کنان مرکز تماس ایران خودرو در مقابله با شیوع ویروس کرونا فعالیت برخی از پرسنل این مرکز به صورت دور کاری انجام می‌شود.

مدیرعامل امداد خودرو ایران خاطرنشان ساخت: با توجه به فراهم بودن زیر ساخت‌های لازم در مرکز تماس ایران خودرووبا دور کاری برخی از کارشناسان هیچ گونه خللی به خدمت رسانی به مشتریان وارد نشده است

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: