تاریخ انتشار: ۱۶:۰۱ - ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹
اعتراض شدید مدیرعامل باشگاه نفت مسجد سلیمان:
مدیرعامل باشگاه نفت مسجد سلیمان مخالف برگزاری مجدد مسابقات لیگ برتر است.

لیگ برتر

رویداد۲۴ مهران نصیریان دوست، مدیرعامل باشگاه نفت مسجد سلیمان با اعتراض به شروع تمرینات باشگاه‌های لیگ برتری از سوم خردادماه گفت: ما را فدای قهرمان می‌کنند؛ ما را با این کار فدای پرسپولیس می‌کنند. ما خواهش داریم که چنین کاری را با تیم‌های لیگ برتری انجام ندهند. مگر یک جام چقدر ارزش دارد؟ الان یک فوتبالیست خدایی نکرده به کرونا مبتلا شود آن زمان چه کسی پاسخگو خواهد بود؟ وضعیت در خوزستان قرمز و باورنکردنی است. چطور می‌خواهند در این شرایط مسابقات را برگزار کنند؟

او ادامه داد: ما به سازمان لیگ نامه زدیم و بارها درخواست کردیم اما نظر ما برای آنها اهمیتی ندارد. ما چطور می‌توانیم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنیم؟ ما در مشکلات عادی باشگاه‌ خودمان مانده بودیم الان این هزینه‌های اضافه را چطور پرداخت کنیم؟ مگر شرایط تمام تیم‌های یکسان است که بخواهند تصمیم یکسانی برای همه در نظر بگیرند؟


بیشتر بخوانید:عصبانیت دروازه‌بان استقلال از شروع لیگ: یک جام بخرند و به آنها بدهند +فیلم


نصیریان دوست با گلایه از اداره ورزش و جوانان استان خوزستان افزود: بودجه‌ای به ما تخصیص داده شده که چند ماه پیش 50 درصد از آن را به ما دادند و مابقی در حساب اداره ورزش و جوانان باقی ماند. چرا باید این بودجه بلوکه شود و ما در مشکلات مالی التماس کنیم که این پول را دریافت کنیم؟ اشکالی ندارد حداقل سازمان لیگ به ما وام بدهد تا بتوانیم اموراتمان را بگذارنیم. ما واقعا بودجه‌ای در دسترس نداریم که بخواهیم تست کرونا و آزمایش‌های دیگر را انجام بدهیم.

منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: