سهامداران نگران ریزش شاخص بورس نباشند | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۵:۲۱ - ۰۶ خرداد ۱۳۹۹
تحلیلگر بازار بورس گفت: بازار بورس همچنان می‌تواند رشدهای بیشتری را به نفع خود رقم بزند بنابراین سهامداران نگران روزهای منفی فعلی نباشند.

سرمایه گذاری در بورس

رویداد۲۴ میلاد ویسمه تحلیلگر بازار بورس، اظهار کرد: سهامداران به دنبال رشدهای بی‌سابقه و افسار گریخته این مدت نباشند، بازار نیاز به تعادل دارد و به نفع سهامداران است که به دید میان مدت و بلند مدت به بازار نگاه کنند و از تصمیمات عجولانه و هیجانی پرهیز کنند.

وی بیان کرد: شاخص کل در چند روز پیش رکورد تاریخی یک میلیون و ۴۶ هزار واحدی را به ثبت رساند پس طبیعی است ریز اصلاح‌هایی در جهت تعادل بازار داشته باشیم.

تحلیلگر بازار بورس افزود: شکست شاخص یک میلیون واحد به سمت پایین صرفا یک جو روانی است، شاخص کل در پایان روز معاملاتی شنبه ۳ خرداد ۹۵۹ هزار واحد را ثبت کرد و حمایت‌های پیشرو شاخص اعداد ۹۳۰ هزار ، ۹۲۵ هزار و ۹۱۵ هزار واحد است که پیش بینی می‌شود شاخص کل در پایان این هفته و یا اواسط هفته آینده با رسیدن به شاخص ۹۲۵ هزار واحد واکنش نشان دهد و مورد حمایت بازار قرار گیرد.

این تحلیلگر ادامه داد: شاخص کل درصورت شکست یک میلیون واحد مجددا در مسیر صعودی بدون ترس قرار می‌گیرد و براحتی می‌تواند مقاومت تاریخی خود را بشکند.


بیشتر بخوانید:  مردم در مورد فروش سهام عدالت خود زود تصمیم نگیرند/ با کارشناسان خبره بورسی مشورت کنیدویسمه‌ای خطاب به سهامداران عنوان کرد: سهامداران با طی دوره‌های علمی، صبر و تفکر منطقی سرمایه خود را ایمن کنند و درصورت تمایل به فعالیت در بازار، تا کسب تجربه بخشی از سرمایه خود را به شرکت‌های سبدگردان رسمی بسپارند.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: