تاریخ انتشار: ۲۲:۰۸ - ۰۷ خرداد ۱۳۹۹
طبق آخرین آمار اعلام شده از سوی نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران، امروز نیز بازار سکه و طلای داخلی تحت تاثیر کاهش قیمت طلای جهانی و کاهش نرخ ارز در داخل روند نزولی در پیش گرفته است؛ به گونه‌ای که نسبت به روز گذشته، سکه طرح جدید کاهش ۲۵۰ هزار تومانی و هر گرم طلا کاهش نزدیک به ۳۱ هزار تومانی داشته است.

کاهش قیمت سکه و طلارویداد۲۴ محمد کشتی آرای در رابطه با آخرین قیمت‌های مبادلاتی سکه و طلا در بازار امروز (چهارشنبه)، اعلام کرد: قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با کاهش ۲۵۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته به هفت میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسیده است. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۳۰۰ هزار تومان کاهش قیمت، شش میلیون و ۹۰۰ هزار تومان قیمت دارد.

نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران در گفتگو با ایسنا، ادامه داد: قیمت هر قطعه نیم سکه سه میلیون و ۷۵۰ هزار تومان است که کاهش در حدود ۵۰ هزار تومانی را نشان می‌دهد. ربع سکه نیز دو میلیون و ۷۰ هزار تومان مورد معامله قرار می‌گیرد. همچنین هر قطعه سکه یک گرمی یک میلیون و ۸۰ هزار تومان تومان قیمت دارد.

همچنین قیمت طلای ۱۸ عیار نیز امروز کاهش ۳۰ هزار و ۹۰۰ تومانی داشته و به ازای هر گرم ۶۹۲ هزار و ۵۰۰ تومان معامله شده است. هر مثقال طلا نیز سه میلیون قیمت دارد.


بیشتر بخوانید: قیمت ارز، دلار، یورو، سکه و طلا ۱۳۹۹/۰۳/۰۷


آخرین نرخ هر اونس طلای جهانی نیز ۱۷۰۵ دلار ثبت شده است که نسبت به دیروز‌های کاهش ۲۴ دلاری داشته است.

کشتی آرای علت کاهش قیمت‌ها را کاهش نرخ ارز در داخل و همچنین کاهش قیمت انس جهانی اعلام کرد.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: