افشاگری بزرگ علیه فدراسیون فوتبال! | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۶:۲۳ - ۱۳ تير ۱۳۹۹
کارشناس حقوقی فوتبال ایران مدعی شد فدراسیون فوتبال ایران اساسنامه فدراسیون کویت را به فیفا تحویل داده است و این موضوع به خاطر عدم حذف نام کویت در بخشی از این اساسنامه، مشهود است!

 فدراسیون فوتبال

رویداد۲۴ در حالی که بحث ارسال پیش نویس اساسنامه فدراسیون فوتبال ایران به فیفا و ایرادات فدراسیون جهانی به آن همچنان سوژه است، هوشنگ نصیرزاده کارشناس حقوقی و عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتبال پرده از اتفاق بزرگ و عجیبی برداشت.

نصیرزاده مدعی شد فدراسیون فوتبال ایران اساسنامه کویت را رونوشت کرده و برای فیفا فرستاده است.

این کارشناس حقوقی که در برنامه ورزش و مردم حاضر شده بود، گفت: اولین اقدام فدراسیون فوتبال برای اصلاح اساسنامه در سال ۲۰۱۸ بود. فیفا از فدراسیون ایران خواسته بود پیش نویس پیشنهادی اش را ارسال کند. جالب است که ایران اساسنامه فدراسیون کویت را می‌فرستد و اساسنامه این کشور را «کپی پیست» کرد!

نصیرزاده با نمایش بخش‌هایی از این اساسنامه تاکید کرد: حتی در نگارش عنوان فدراسیون هم اشکال داشته‌اند. در واقع در متن اساسنامه فدراسیون فوتبال کویت هرکجا کلمه (KFF) بوده است، کلمه (IRIFF) را گذاشته بودند. حتی فونت این کلمات با اساسنامه فرق می‌کند.


بیشتر بخوانید: عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال:‌ با فیفا به مشکل خوردیم


وی گفت: اما در بخشی از این اساسنامه اسم کویت آمده بود و مسئولان فدراسیون ایران یادشان رفته بود این کلمه را بردارند!

کارشناس حقوقی فوتبال که در برنامه ورزش و مردم حاضر شده بود، گفت: آنچه که رسانه‌ها می‌گفتند فیفا بیش از ۸۰ ایراد از اساسنامه فدراسیون فوتبال ایران گرفته، در واقع همین اساسنامه فدراسیون کویت بوده است!

منبع: مهر
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: