تاریخ انتشار: ۱۷:۴۰ - ۲۲ تير ۱۳۹۹
حتما برای شما هم اتفاق افتاده که موهایتان را به رنگ دلخواهتان رنگ کردید، اما طولی نکشیده که رنگ اصلی از روی مو پاک شده و تغییر کرده و گاهی رنگ آن به زردی یا قرمزی که دوست ندارید میزند و از این بابت احساس خوبی نخواهید داشت

مد و زیبایی

رویداد۲۴ سوال کاربر
موهامو زود به زود رنگ میکنم فقط به دلیل اینکه با هر بار حمام و شستن سر رنگ آن تغییر میکنه و رنگ موی اولیه از بین میره آیا راهی هست که تا زمان در آمدن ریشه موهام رنگ خوشرنگی داشته باشه؟

حتما برای شما هم اتفاق افتاده که موهایتان را به رنگ دلخواهتان رنگ کردید، اما طولی نکشیده که رنگ اصلی از روی مو پاک شده و تغییر کرده و گاهی رنگ مو به زردی یا قرمزی که دوست ندارید میزند و از این بابت احساس خوبی نخواهید داشت.
بیشتر بخوانید: اشتباهاتی که اکثر ما هنگام لاک زدن انجام میدهیم
برای رفع این مشکل دو راه وجود دارد یکی اینکه هنگام استفاده از رنگ مو مقداری تثبیت کننده‌ی رنگ نیز به آن اضافه کنید که البته این کار تا حدودی در ثابت نگه داشتن رنگ اولیه به شما کمک خواهد کرد و باعث می‌شود رنگ موی شما دیرتر تغییر کند.

و، اما راه بهتر اینکه شما از بیس رنگ مو‌هایی استفاده کنید که حتی با شستن خوشرنگتر خواهند شد که این رنگ را می‌توانید از گروه رنگ‌های دودی و زیتونی و یا مخلوط این دو داشته باشید و پیشنهاد می‌شود برای رسیدن به نتیجه‌ی بهتر از این دستورالعمل استفاده کنید:

اگر خودتان یا به کمک شخص دیگری قرار است رنگ را روی موهایتان بگذارید حتما هنگام خرید سه یا بیش از سه رنگ تهیه کنید.

سه رنگ پیشنهادی از گروه A، C و M انتخاب شود.

بر حسب تمایل به تیره یا روشن کردن رنگ مویتان سه شماره نزدیک به هم یا پشت سر هم را انتخاب کنید برای مثال C۵، M۶، A۷ که مخلوط این سه رنگ با کمی واریاسیون دودی و اکسیدان ضد قرمزی برای داشتن یک رنگ موی متوسط بسیار زیبا خواهد بود و شما به همین نسبت برای تیره یا روشنتر شدن مو‌ها شماره‌های نزدیک به هم قبل یا بعد آن‌ها را انتخاب کنید.

برای بیس تیره‌تر گاهی لازم است به اندازه‌ی یک نخود از رنگ مشکی نیز استفاده کرد که جای نگرانی ندارد چرا که این مقدار هم به ثابت ماندن رنگ و هم به دلیل داشتن رنگ آبی، به دودی و خوشرنگتر شدن رنگ موی شما کمک کند و قرمزی یا زردی آن را کامل می‌گیرد. نا گفته نماند که اضافه کردن این رنگ در خوشرنگتر شدن رنگ موی شما بعد از شستشو بسیار تاثیر خواهد داشت.خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: