همه چیز برای برنده شدن شما مهیاست! | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۶ - ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
برای شرکت در قرعه کشی حساب‌های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران می‌توانید از طریق سامانه «بام» به صورت غیرحضوری و بدون نیاز به حضور در شعب، حساب تان را افتتاح و با بازو (بات) بله، وضعیت و امتیاز خود در قرعه کشی را رصد کنید.
بانک ملی
رویداد۲۴ به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، مردادماه پایان مهلت شرکت در چهل و یکمین دوره قرعه کشی حساب‌های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران است و به همین منظور امکان شرکت در این قرعه کشی با خدمات سامانه بام و اپلیکیشن بله به منظور حفظ سلامت مشتریان و کاهش مراجعات به شعب، تسهیل شده است.

بدین ترتیب افرادی که پیش از این در بانک ملی ایران احراز هویت شده اند، می‌توانند تنها با مراجعه به سامانه «بام» و تکمیل اطلاعات لازم در بخش «خدمات حساب»، حساب تازه‌ای را افتتاح کنند و از طریق همین سامانه واریز، برداشت و تکمیل موجودی برای شرکت در قرعه کشی را انجام دهند.

همچنین شرکت کنندگان در این دوره از قرعه کشی می‌توانند با بازو (بات) بله به آدرس bmilotterybot، به راحتی از وضعیت حساب و میزان امتیاز خود کسب اطلاع کرده و همچنین راهنمایی‌های لازم برای شرکت در این مرحله از قرعه کشی را دریافت کنند.

در چهل و یکمین دوره قرعه کشی حساب‌های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران ۷۹۳ هزار و ۱۹۶ فقره جایزه با ارزش بیش از یک هزار و ۳۹۲ میلیارد ریال به برندگان تخصیص یافته که ۹۹ فقره کمک هزینه خرید واحد مسکونی هر یک به ارزش یک میلیارد ریال از جوایز ویژه آن محسوب می‌شود.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: