تاریخ انتشار: ۲۲:۱۵ - ۲۳ شهريور ۱۳۹۹

روزانه با کارت سوخت شخصی چقدر بنزین بزنیم؟

با کارت سوخت شخصی در هر نوبت می‌توان تا ۶۰ لیتر سوخت‌گیری کرد و میزان سوخت‌گیری در یک روز حداکثر سه بار و معادل ۱۸۰ لیتر با نرخ اول است.

کارت سوخت شخصی

  رویداد۲۴ سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کشور در خصوص میزان سوختگیری در طول روز با کارت سوخت شخصی توضیحاتی ارائه داد.

فاطمه کاهی در پاسخ به این سوال که آیا می‌توان با کارت سوخت موتور سیکلت برای خودرو سوخت گیری کرد؟ گفت: با کارت سوخت بنزین موتور می‌توان برای خودرو سوخت گیری کرد و محدودیتی وجود ندارد.
بیشتر بخوانید: صدور کارت سوخت چقدر زمان می‌برد؟
او ادامه داد:اطلاعاتی در پشت کارت سوخت به صورت لیزری درج شده است که اگر با کارت خودرو تطابق داشته باشه هیچ مشکلی در فرآیند سوختگیری به وجود نمی‌آید.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کشور بیان کرد: براساس ضوابط سامانه هوشمند سوخت، با کارت سوخت شخصی در هر نوبت می‌توان تا ۶۰ لیتر سوخت‌گیری کرد و میزان سوخت‌گیری در یک روز حداکثر سه بار و معادل ۱۸۰ لیتر با نرخ اول است.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کشور اضافه کرد: سوختگیری با کارت سوخت شخصی که سهمیه نرخ اول او به اتمام رسیده با نرخ دوم حداکثر ۲۵۰ لیتر در ماه است.

کاهی با بیان اینکه میزان سوختگیری با نرخ دوم، براساس میانگین مصرف عموم مردم تعیین می‌شود، گفت:در حال حاضر میزان سوختگیری با نرخ دوم بیش از ۶۰ لیتر در هفته است که این عدد برای اغلب مصرف کنندگان عدد مناسبی محسوب می‌شود.
خبر های مرتبط
برچسب ها: کارت سوخت ، بنزین
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: