تاریخ انتشار: ۱۲:۰۸ - ۲۵ شهريور ۱۳۹۹
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از نمایشگاه تجهیزات بومی پیشرفته شبکه ملی اطلاعات بازدید کرد.
 نمایشگاه تجهیزات بومی شبکه ملی اطلاعات
رویداد۲۴ به گزارش سیتنا به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سید مجید صدری، ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ در اولین روز نمایشگاه تجهیزات بومی پیشرفته شبکه ملی اطلاعات که در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برپا شده بود، از این نمایشگاه بازدید کرد.

مهندس صدری در جریان این بازدید، با شرکت‌های تولید کننده داخلی فناوری محور و دانش بنیان در خصوص دستاورد‌ها و محصولات خود در زمینه تجهیزات مخابراتی مذاکره و در خصوص همکاری با شرکت مخابرات ایران با آنان گفتگو کرد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در حاشیه این بازدید از آمادگی این شرکت برای حمایت از تولیدات داخلی خبر داد و اظهار داشت: شرکت مخابرات ایران با وسعتی که در حوزه شبکه ارتباطی دارد آماده همکاری با شرکت‌های دانش بنیان در خصوص تامین تجهیزات مخابراتی تولید داخل می‌باشد.

وی با اشاره به اینکه فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص جهش تولید باید به صورت کامل توجه شود افزود: شرکت مخابرات ایران برای افزایش ظرفیت تولید داخل و توسعه اشتغال متخصصان داخلی، آماده هرگونه همکاری متقابل است.

گفتنی ست، نمایشگاه تجهیزات بومی پیشرفته شبکه ملی اطلاعات در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با همت سندیکای صنعت مخابرات و با حضور بیش از ۳۰ شرکت دانش بنیان در حوزه ارتباطات در راستای تحقق شعار سال جهش تولید ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ با حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی برای مدت دو روز کار خود را آغاز کرد.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: