تاریخ انتشار: ۱۲:۳۵ - ۰۲ مهر ۱۳۹۹
مرد جوان که به خاطر ایمپلنت کردن دندان های همسرش با او درگیر شده بود در اقدامی هولناک با ضربات چاقو دست به قتل پدرزن و مادرزنش زد و همسرش را نیز راهی بیمارستان کرد.

اخبار حوادث

رویداد۲۴ عقربه‌ها ساعت یک ظهر دوشنبه ۳۱ شهریور امسال را نشان می‌داد که مرد جوانی با حضور در بالکن طبقه چهارم ساختمانی در شهرک ولیعصر ادعا می‌کرد که من قاتل هستم و به پلیس زنگ بزنید.

مردم که شوکه شده بودند و لباس‌های مرد جوان نیز خونی بود خیلی زود با پلیس تماس گرفتند و خیلی زود تیمی از ماموران کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر به محل اعزام شده و با حضور در طبقه چهارم ساختمان با پیکر خونین ۲ زن و یک مرد روبرو شدند و مرد جوان که دست هایش نیز زخمی شده بود در همان صحنه خود را تسلیم پلیس کرد.

قتل پدر و مادرزن
همین کافی بود تا تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس غلامی از شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران پای در قتلگاه اعضای یک خانواده بگذارند و در بررسی‌ها مشخص شد پدر و مادرزن مرد جوان با ضربات چاقو به قتل رسیدند و زن جوان نیز زخمی شده که خیلی زود زن ۲۴ ساله به بیمارستان منتقل شد.

داماد خانواده که در صحنه جنایت حضور داشت در همان ابتدا به قتل پدرزن ۵۳ ساله و مادرزن ۴۸ ساله اش اعتراف و ادعا کرد دخالت‌های زیاد خانواده همسرم مرا به اینجا کشاند.

اعتراف داماد به قتل پدرزن و مادرزن
حمید ۳۰ ساله در اعترافاتش در همان صحنه جرم گفت: با برادر همسرم در یک اداره کار می‌کردیم و ۲ سال قبل از طریق او با خانواده همسرم آشنا شدم و به خواستگاری زنم رفتم و ازدواج کردیم.

وی افزود: پدرزنم یک ساختمان ۴ طبقه داشت و بعد از ازدواج از من خواست که در طبقه چهارم آن ساختمان زندگی کنیم و پدرزنم در طبقه دوم همان ساختمان زندگی می‌کردند.

مرد جوان ادامه داد: در این سال‌ها با همسرم اختلافاتی داشتم که بیشتر اوقات همسرم به طبقه دوم ساختمان می‌رفت و دعواهایمان را به پدر و مادرش توضیح می‌داد یا اینکه با سر و صداهایمان پدر و مادرش متوجه ماجرا می‌شدند و پدرزن و مادرزنم در زندگی مان دخالت‌های زیادی می‌کردند که مرا عصبانی و خسته کرده بود.


بیشتر بخوانید: زن متهم به شوهرکُشی در یک قدمی چوبه‌دار / او شوهرش را در خواب سوزاند


درگیری مرگبار بخاطر ایمپلنت
حمید در خصوص روز جنایت گفت: صبح روز حادثه همسرم عنوان کرد که می‌خواهد دندانش را ایمپلنت کند و از من پول می‌خواست که وقتی هزینه ایمپلنت دندان را فهمیدم به او گفتم که این پول را ندارم و برای این کار با برادرش تماس می‌گیرم و پول قرض می‌گیرم که با من بحث کرد که اگر پول نداشتی چرا زن گرفتی؟! مگر من با برادرم ازدواج کردم که می‌خواهی از او پول بگیری و بین مان بحث بالا گرفت و سپس برای رفتن به محل کارش که در یک بیمارستان کار می‌کرد از خانه خارج شد.

عصبانی بودم و به جلوی در بیمارستان رفتم و شروع به داد و بیداد کردم که حراست آنجا مرا از بیمارستان خارج کرد و به خانه بازگشتم، دقایقی بعد همسرم همراه مادرش به خانه آمدند و درباره اینکارم با من بحث کردند که بین ما درگیری لفظی صورت گرفت و دقایقی بعد پدرزنم وارد خانه شد و وقتی از ماجرا با خبر شد ۲ سیلی به گوشم زد و من آنجا بود که از خودم بیخود شدم.

مرد جوان ادامه داد: دیگر کنترلم را از دست داده بودم که با چاقو فکر کنم ۱۰ ضربه به پدرزنم زدم و سپس با چاقو ضرباتی به مادرزنم زدم که در این درگیری خونین همسرم سعی داشت مانع چاقو زدنم شود که او نیز هدف ضربات چاقو قرار گرفت.

متوجه نبودم چه کار می‌کنم که در این ضربات دیوانه وار که به پدر زن و مادرزنم می‌زدم خودم نیز زخمی شدم، دیوانه شده بودم که بالکن خانه رفتم و با فریاد به مردم می‌گفتم که من قاتل هستم که خیلی زود پلیس وارد خانه شد و من دستگیر شدم.

بنا بر این گزارش، مرد جوان که با ضربات چاقو باعث مرگ پدرزن و مادرزنش شده است برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است و همسر این مرد در بیمارستان تحت درمان قرار دارد.

منبع: رکنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: