افزایش تولید ۵۰ درصدی ایران خودرو | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۶:۱۰ - ۰۶ مهر ۱۳۹۹
گروه صنعتی ایران خودرو موفق شد تا تعداد تولید را از ابتدای امسال تا هفته نخست مهرماه، به میزان ۵۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش دهد.
ایران خودرو
رویداد۲۴ این خودروساز بزرگ کشور توانست در سال جهش تولید، با پشت سرگذاشتن موانع ناشی از تحریم، رونق را به خطوط تولید بازگردانده و شعار جهش تولید را در نیمه‌های امسال محقق سازد.

ایران خودرو از ابتدای امسال تا پایان روز چهارم مهرماه ۲۴۲ هزار و ۱۹ دستگاه خودرو را تولید کرده که ۸۰ هزار دستگاه و معادل ۵۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیشتر است. در همین بازه زمانی در سال گذشته، تعداد ۱۶۱ هزار و ۸۴۶ دستگاه خودرو تولید شده بود.

در همین حال با ترخیص قطعات خودرو‌های کسری دار، بیش از ۳۰ هزار دستگاه خودرو در مدت کوتاهی تکمیل و روانه بازار خواهد شد. فروش‌های مستمر فوق العاده محصولات، با موعد تحویل حداکثر سه ماه نیز به عنوان یکی از مسیر‌های افزایش عرضه به بازار درنظر گرفته شده که برهمین اساس تا پایان امسال، در مقطع زمانی هر دو هفته، محصولات این شرکت در قالب این طرح عرضه خواهند شد.

درحال حاضر تعهدات معوق ایران خودرو به مشتریان به کم‌تر از ۳۰ هزار دستگاه رسیده و به زودی با تکمیل و عرضه خودرو‌های دارای کسری این تعداد به حداقل ممکن خواهد رسید.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: