تاریخ انتشار: ۰۹:۴۲ - ۰۹ مهر ۱۳۹۹
سرمربی سرخپوشان در شرایطی پا به مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان گذاشته، که اینبار حریف ازبکستانی را پیش روی خود می‌بیند.

ترکیب پرسپولیس برابر پاختاکور

رویداد۲۴ بعد از صعود از مرحله گروهی به عنوان صدرنشین و در ادامه حذف السد مدعی از این رقابت‌ها، اکنون یحیی گل محمدی تنها دو گام با فینال لیگ قهرمانان آسیا در فصل 2020 فاصله دارد. جایی که ابتدا باید از سد پاختاکور ازبکستان بگذرد و خود را مهیای تقابل با یکی از رقبای عربستانی کند. سرمربی سرخپوشان با توجه به محرومیت سیامک نعمتی، در بازی با پاختاکور مجبور به ایجاد چند تغییر در ترکیب اولیه خود شده است.

حامد لک بار دیگر درون دروازه سرخپوشان حاضر خواهد شد. دروازه‌بان پرسپولیس که در بازی قبلی با توجه به نمایشی که داشته در تیم منتخب مرحله قرار گرفته، با دریافت تنها یک گل از روی نقطه پنالتی طی پنج بازی اخیر، نمایشی درخشان به جا گذاشته و اینبار هم یحیی امیدوار به تداوم این روند برابر پاختاکور خواهد بود.

خط دفاعی پرسپولیس با توجه به غیبت سیامک نعمتی با یک تغییر برابر حریف حاضر خواهد شد. شجاع خلیل زاده و محمدحسین کنعانی زادگان بار دیگر در قلب دفاعی حاضر خواهند شد و در سمت چپ نیز سعید آقایی به بازی خواهد پرداخت. در سمت راست مهدی شیری که پیش از بازی با السد به اردوی سرخ‌ها اضافه شده بود، جانشین سیامک نعمتی در این بازی در پست راست دفاعی خواهد بود.

در خط هافبک نیز کمال کامیابی نیا به ترکیب اصلی بازخواهد گشت تا اینبار میلاد سرلک به استراحت بپردازد. در کنار او احمد نوراللهی حضور خواهد داشت و بشار رسن و احسان پهلوان نیز دو وینگر تکنیکی و بازیساز پرسپولیس خواهند بود.

خط هجومی پرسپولیس نیز بدون تغییر نسبت به دیدارهای قبلی برابر پاختاکور قرار خواهد گرفت و عیسی آل کثیر و وحید امیری که زوج خوبی با یکدیگر شکل داده‌اند، اینبار دروازه حریف ازبک را نشانه خواهند گرفت. آل کثیر با گل دیدنی خود مقابل السد اکنون با دو گل زده در جدول این رقابت‌ها، امیدوار به تکرار موفقیت و پیش روی با پرسپولیس به سوی هدف بزرگ این تیم است و وحید امیری نیز همانند همیشه با عملکرد کم نقص و پر انرژی خود، در خدمت تیم خواهد بود تا امیدوار به حذف پاختاکور باشند.


بیشتر بخوانید: پرسپولیس دومین تیم برتر آسیا شد


ترکیب احتمالی پرسپولیس:

حامد لک
شجاع خلیل زاده
محمد حسین کنعانی زادگان
سعید آقایی
مهدی شیری
کمال کامیابی نیا
احمد نوراللهی
بشار رسن
احسان پهلوان
وحید امیری
عیسی آل کثیر

دیدار دو تیم پرسپولیس و پاختاکور از ساعت 21:15 برگزار خواهد شد.

منبع: ورزش سه
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: