تاریخ انتشار: ۰۹:۴۹ - ۰۹ مهر ۱۳۹۹
 به دنبال درگیری دو همسایه، جوانی با تیغه کلنگ سر پسر همسایه را شکافت و او را به قتل رساند.

اخبار حوادث

رویداد۲۴  این حادثه وحشتناک ظهر روز گذشته در خیابان تورج زمانی رخ داد که زنی میان سال خودروی خارجی خود را کمی بالاتر از منزل مسکونی خودش پارک کرد. این موضوع منجر به اعتراض همسایه روبه رویی شد چرا که همسایه مدعی بود پارک خودرو در کنار دیوار مقابل منزلش برای او ایجاد مزاحمت می کند.

در همین حال فرزندان دو همسایه نیز وارد این مشاجره لفظی شدند و حتی برای خاتمه دادن به ماجرا با پلیس تماس گرفتند اما در این میان ادعای یکی از افراد طرف مقابل که خطاب به پسر زن مذکور گفت: «مادرت را کتک زدیم!» آتش نزاعی هولناک را شعله ور کرد.


بیشتر بخوانید: اتفاق وحشتناک در ایستگاه ونک/بی‌آرتی باعث مرگ یک مسافر شد


ناگهان پسر 18 ساله همسایه با کلنگ دنبال جوان 30 ساله (پسر زن راننده) دوید و او را داخل کوچه بن بست گیر انداخت. او یک لحظه کلنگ را بالا برد و تیغه آن را بر سر جوان 30 ساله که محمد نام داشت کوبید و او را به قتل رساند.

با گزارش این حادثه هولناک به قاضی ویژه قتل عمد، دقایقی بعد با حضور قاضی کاظم میرزایی در محل وقوع جنایت تحقیقات گسترده ای برای دستگیری متهم به قتل 18 ساله آغاز شد اما او به مکان نامعلومی گریخته بود. تحقیقات کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی  با دستورات خاص قاضی میرزایی در این باره ادامه دارد. 

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: