تاریخ انتشار: ۱۶:۰۴ - ۰۹ مهر ۱۳۹۹
ساختمان جدید شرکت بیمه ما مزین به نام شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی با حضور رییس کل بیمه مرکزی، مدیرعامل بانک ملت، رییس سندیکای بیمه گران ایران و مدیران عامل شرکت‌های بیمه ایران و بیمه ما به صورت رسمی به بهره برداری رسید.
بیمه ما
رویداد۲۴به گزارش روابط عمومی بانک ملت، در این مراسم از دو خدمت جدید شرکت بیمه ما با عنوان بیمه نامه صندوق‌های اجاره‌ای بانک ملت و طرح مستمری ماندگار نیز رونمایی شد.

دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت در این مراسم با قدردانی از تلاش مدیران و کارکنان شرکت بیمه ما بابت ثبت عملکردی خوب در سه سال گذشته، اظهار داشت: خوشبختانه این شرکت در تمامی شاخص‌ها روند صعودی داشته و سهم از بازار خود را افزایش داده است.

وی با تبریک هفته دفاع مقدس تاکید کرد: اگر امروز جمهوری اسلامی ایران با توان و قدرت در مقابل دشمنان این مرز و بوم ایستاده به یمن ایثارگری‌ها و جانبازی‌های دوران جنگ تحمیلی، رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری و مقاومت ملت شریف ایران است.

مدیرعامل بانک ملت با بیان این نکته که صنعت بیمه به عنوان بخش خدماتی اقتصاد، نقش حمایتگرانه‌ای در رشد و توسعه اقتصاد کشور و افزایش سطح تولید و اشتغال ایفا می‌کند، افزود: نقش حمایتگرانه بیمه در هر صنعتی مشهود است و از این ابزار می‌توان برای رشد و توسعه اقتصاد کشور بهره برد.

وی با تاکید بر این نکته که نقش بیمه در سال‌های اخیر بسیار پررنگ‌تر از گذشته شده است، تصریح کرد: در شرایط رقابتی، تغییرات شدید و عدم قطعیت در موقعیت‌های اقتصادی، حضور و تقویت صنایع حمایتی کارآمد همچون بیمه، می‌تواند باعث ایجاد مزیت رقابتی در اقتصاد کشور شود.

دکتر بیگدلی، اطمینان بخشی در فضای کسب و کار را از مهم‌ترین نقش‌های صنعت بیمه خواند و ادامه داد: از آنجا که توسعه یافتگی از مهم‌ترین اهداف سند چشم انداز است بیمه می‌تواند نقش تسهیل گر را در تحقق اهداف این سند ایفا کند.

وی با بیان این نکته که شرکت‌های بیمه به ویژه بیمه ما از استحکام مالی و عملیاتی خوبی برخوردارند، اظهار داشت: انتظار می‌رود که این شرکت‌ها با ارائه پوشش‌های بیمه‌ای مناسب در زمینه کسب و کارها، بسترساز رشد صنایع دیگر شوند.

دکتر بیگدلی با ابراز خرسندی از افزایش سهم از بازار شرکت بیمه ما از ۱.۳۳ به ۱.۷ درصد، اضافه کرد: این شرکت عملکرد بسیار خوبی را در تمامی شاخص‌ها ثبت کرده است، اما انتظار بانک ملت به عنوان سهامدار عمده از این شرکت، به مراتب بالاتر است.

وی با اشاره به این نکته که شرکت بیمه ما با داشتن امکانات و نیروی انسانی جوان، خلاق، باانگیزه و توانمند می‌تواند عملکرد بهتری را از خود نشان دهد و به ایجاد رقابت در صنعت بیمه کمک کند، گفت: این شرکت باید به عنوان یک شرکت بیمه جوان و نوپا، در اقیانوس آبی حضور پیدا کند و وارد حوزه‌هایی شود که شرکت‌های بیمه دیگر حضور نیافته اند یا حضور کمرنگی دارند.

مدیرعامل بانک ملت بر این نکته که بیمه ما باید نوآوری و ابتکار عمل برای تولید محصولات متناسب با نیاز صنایع، داشته باشد، تاکید کرد و افزود: این شرکت بیمه ای، پشتوانه و حامی خوبی همچون بانک ملت دارد و همان گونه که این بانک در جامعه به عنوان یک برند خوب و مرغوب شناخته شده است و مردم به آن اعتماد دارند، بیمه ما هم باید همین مسیر را طی کند و بی تردید بانک نیز از فعالیت‌های آن حمایت خواهد کرد.

وی تعداد مشتریان بانک ملت را بیش از ۳۰ میلیون مشتری خواند و تصریح کرد: تمامی مشتریان حقیقی این بانک در پی خرید بیمه نامه هستند که بیمه ما می‌تواند از این فرصت و ظرفیت برای رشد و توسعه و تقویت فضای رقابتی در صنعت بیمه، به بهترین شکل ممکن بهره ببرد.

دکتر بیگدلی، بخش بیمه –بانک شرکت بیمه ما را به هماهنگی بیشتر با حوزه طرح و برنامه بانک ملت فراخواند و ادامه داد: این دو بخش باید با هماهنگی و همکاری، طرح‌های مشترکی را طراحی و به مرحله اجرا بگذارند تا منافع دو طرف در این طرح‌ها تامین شود.

وی اظهار امیدواری کرد که روزی فرا برسد که شرکت بیمه ما نام خود را به عنوان یکی از شرکت‌های برتر بیمه در کشور مطرح کند، زیرا این مهم با توجه به پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های این شرکت، دور از انتظار نیست.

مدیرعامل بانک ملت همچنین از حمایت‌های خوب بیمه مرکزی از فعالیت‌های شرکت بیمه ما قدردانی کرد و گفت: امیدواریم که این حمایت‌ها ادامه داشته باشد تا شاهد رشد و شکوفایی هرچه بیشتر این شرکت بیمه‌ای باشیم.

دکتر غلامرضا سلیمانی رییس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران نیز در این مراسم با خسته نباشید به مدیران و کارکنان بیمه ما، نامگذاری ساختمان جدید این شرکت را به نام سردار سلیمانی، تعهدآور خواند و اظهار امیدواری کرد که با همت کارکنان این شرکت، خدماتی شایسته و در خور شان ملت ایران در این ساختمان ارائه شود.

وی حضور مدیرعامل بانک ملت را در این مراسم، نشان دهنده پیوند خوب بانک و بیمه خواند و افزود: خوشبختانه هیات مدیره این شرکت، هیات مدیره‌ای یکدل، هماهنگ و منسجم با مدیریتی جوان است که همیشه حرف‌های جدید برای گفتن دارند.

رییس کل بیمه مرکزی گفت: انتظار من از شرکت‌های بیمه این است که در دنیای جدید که دنیای تحول است هر شرکت در هر سال حداقل یک خدمت بیمه‌ای جدید ارائه کند.

وی با بیان این نکته که مطمینا سران مملکت از طرح جدید بیمه ما با عنوان طرح مستمری ماندگار، خرسند خواهند شد، افزود: بیمه، زمانی زنده خواهد ماند که بتواند همواره طرح‌های جدیدی را به مشتریان ارائه کند.

دکتر سلیمانی، حمایت بانک ملت را از شرکت بیمه ما باعث افزایش منافع طرفین خواند و افزود: شرکت‌های بیمه علاوه بر بانک‌ها با بازار سرمایه هم همکاری و مشارکت دارند و صنعت بیمه هم اکنون حدود ۱۰۰ هزار میلیارد تومان در بانک و بازار سرمایه، سرمایه گذاری کرده است.

وی با اشاره به این نکته که بیمه مرکزی سقف سرمایه گذاری شرکت‌های بیمه را در بازار سرمایه، ۲۰ درصد افزایش داده است، اظهار داشت: بهادار کردن اوراق بیمه‌ای هم از دیگر اقدامات در این راستا است که برای سال جاری ۱۰ هزار میلیارد ریال به تصویب رسیده است که این مبلغ برای سال‌های بعد افزایش خواهد یافت تا پیوند بیمه و بازار سرمایه عمیق‌تر شود.

دکتر سیدمحمد کریمی، دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران هم در سخنانی با اشاره به مشارکت بانک ملت در طرح‌های بزرگ همچون خرید تضمینی گندم از کشاورزان، ذخیره سازی میوه و خرید برنج، این طرح‌ها را ماندگار و ثبت شده به نام این بانک خواند که مشکل سال‌های طولانی کشاورزان را حل کرد.

وی با اشاره به داغ شدن بحث حفاظت از محیط زیست در شبکه‌های اجتماعی، دانشگاه‌ها و مراکز علمی، اجرای طرح بیمه‌ای در راستای حفاظت از محیط زیست را در شرکت بیمه ما، اقدامی ارزشمند خواند و گفت: خوشبختانه بانک ملت در حوزه بیمه هم موفق عمل کرده است.

دکتر کریمی با بیان این نکته که انتظارات بانک ملت از شرکت بیمه ما، محقق شدنی است، گفت: این شرکت با حمایت بیشتر بانک، جایگاه‌های بالاتری را به دست خواهد آورد.

وی با تاکید بر این نکته که بانک ملت همیشه خلاق و نوآور بوده است، از کارکنان شرکت بیمه ما هم به عنوان انسان‌هایی خدوم، کاربلد، متعهد و درستکار نام برد و گفت: کار بیمه گری سود ندارد و اغلب شرکت‌ها سود خود را از محل سرمایه گذاری‌ها به دست می‌آورند، اما این که شرکتی از محل عملیات بیمه گری خود سود کسب کند نشان دهنده تلاش بی وقفه مدیران و کارکنان این شرکت است.

حجت بهاری فر، مدیرعامل شرکت بیمه ما هم در گزارشی از تحقق ۱۱۱ درصدی اهداف برنامه این شرکت در سال ۹۸ خبر داد و گفت: بیمه ما هم اکنون جایگاه خود را به دست آورده و در سال گذشته و شش ماهه ابتدای امسال، عملکرد خوبی را به ثبت رسانده است.

وی به رشد ۴۴ درصدی تولید حق بیمه در این شرکت بیمه‌ای و رشد ۳۷ درصدی تعداد بیمه نامه‌های صادره در نیمه اول امسال اشاره و پیش بینی کرد که این تعداد تا پایان سال از مرز یک میلیون فقره بیمه نامه عبور کند.
بهاری فر، نسبت خسارت بیمه ما را در شش ماهه امسال، ۴۴ درصد خواند و از تحقق ۱۲۴ درصدی اهداف برنامه در این مدت خبر داد.

رشد ۱۲۱ درصدی تحقق سود هر سهم در سه ماهه ابتدای امسال، خبر دیگری بود که بهاری فر به آن اشاره و اعلام کرد که در پایان شش ماهه، این درصد به مراتب بیشتر خواهد بود.

وی با بیان این نکته که قرارداد بیمه نامه صندوق اجاره‌ای (امانات) با بانک ملت منعقد شده است، آتش سوزی، انفجار، سرقت و حوادث طبیعی را از جمله پوشش‌های این بیمه نامه عنوان کرد.

در این مراسم، علی اکبر صابریان، مدیر امور اداره کل دفتر مدیریت و روابط عمومی و محمد حسین محمودی، رییس اداره کل بانکداری شخصی بانک ملت نیز حضور داشتند.
افتتاح ساختمان شهید سردار سلیمانی بیمه ما
 
افتتاح ساختمان شهید سردار سلیمانی بیمه ما
 
افتتاح ساختمان شهید سردار سلیمانی بیمه ما
 
افتتاح ساختمان شهید سردار سلیمانی بیمه ما
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: