تاریخ انتشار: ۱۸:۰۴ - ۱۲ مهر ۱۳۹۹
در حکمی از سوی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، احد میرزایی به عنوان مدیر ارتباطات و امور بین الملل این شرکت منصوب و معرفی شد.

احد میرزایی

رویداد۲۴ فرشاد مقیمی در این حکم ضمن تاکید بر اعمال تدابیر لازم و بهره گیری از توان و شایستگی‌های منابع مدیریتی و تخصصی موجود و کارآمد، ساماندهی مدیریت ارتباطات و امور بین الملل در مسیر ارتقای تصویر ایران خودرو به عنوان محبوب‌ترین برند ایرانی در صنعت خودروی کشور را الزامی دانسته است.

تعامل با تمامی رسانه‌ها و بهره مندی از ظرفیت آن‌ها به منظور انعکاس بهینه رخدادها و اقدام‌های انجام شده در ایران خودرو، تعامل و ارتباط اثربخش با کارکنان و تمامی ذینفعان، مدیریت هزینه و رشد و توسعه سرمایه انسانی خبره، متخصص و دانشگر در راستای ارزش آفرینی و تحقق اهداف و استراتژی‌های گروه صنعتی ایران خودرو از جمله محور‌های مورد تاکید مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در این حکم است.
بیشتر بخوانید: قیمت خودرو‌های داخلی ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
گفتنی است، میرزایی دانش آموخته علوم ارتباطات است که سابقه مدیریت ارتباطات شرکت‌ها و مجموعه‌های مختلف صنعتی را برعهده داشته است. مشاور مدیرعامل و مدیریت روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، سازمان صنایع کوچک ایران، ایساکو، بیمه مرکزی و... در کارنامه حرفه‌ای وی به ثبت رسیده است.
 
منبع: خبر خودرو
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: