تاریخ انتشار: ۱۳:۴۹ - ۱۵ مهر ۱۳۹۹
بازار سهام امروز سه شنبه ۱۵ مهرماه را با رشد آغاز کرد و در ساعت اولیه تا ۱۸ هزار واحد مثبت پیشروی کرد و کانال ۱.۵ میلیون واحد را پس گرفت. هم‌اکنون شاخص کل با رشد ۱۷ هزار و ۸۵۳ واحد و در محدوده یک میلیون و ۵۰۸ هزار واحد قرار دارد.

دلیل ریزش بورس

رویداد۲۴ در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۱:۱۹ شاخص کل با ۱۷ هزار و ۸۵۳ واحد رشد رقم یک میلیون و ۵۰۸ هزار واحد را بر روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۴۳۰۵ واحد افزایش به رقم ۴۰۱ هزار و ۷۱ واحد رسید. معامله‌گران امروز تا این ساعت ۸۲۸ هزار و ۶۷۸ معامله به ارزش ۵۴ میلیارد و ۲۱۳ میلیون ریال انجام داده‌اند.


بیشتر بخوانید: تعادل به بازار سهام بازمی‌گردد؟


صنایع پتروشیمی خلیج فارس، بانک ملت، بورس اوراق بهادار تهران، ایران خودرو، سرمایه گذاری غدیر، مخابرات ایران و بانک تجارت نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

فرابورس نیز امروز بسته است. شرکت فرابورس ایران اعلام کرد: به اطلاع کلیه کارگزاران محترم عضو فرابوس ایران و معامله گران محترم می رساند، با توجه به بروز نقص فنی در سامانه معاملات، زمان سفارش گیری و انجام معاملات در بازارهای فرابورس ایران متعاقبا اعلام خواهد شد.  

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: