تاریخ انتشار: ۱۱:۰۴ - ۳۰ آذر ۱۳۹۹
روز پرستار همیشه یادآور زحمات عزیزانی بود که در روز‌های سخت مرهم درد بودند و چشم امید خانواده‌هایی که عزیزشان بر روی تخت بیمارستان در جستجوی سلامتی از دست رفته بود.
پیام مدیر عامل بانک ملی ایران به مدافعان سلامت
رویداد۲۴ امسال، اما این روز مفهومی بس سترگ‌تر را با خود یدک می‌کشد و تصویر پرستار از آن فرشته مهربان روز‌های سخت بیماری به اسطوره‌ای از ایثار و گذشت تبدیل شده است.

پرستار دیگر فقط مرهم نیست، بلکه از جان گذشته‌ای است که طی یکسال سخت گذشته که اکثر خانواده‌ها با بیماری کرونا دست به گریبان شدند، در روز‌هایی که حتی نزدیکترین افراد خانواده هم اجازه همراهی با بیمارشان را نداشتند، با دلی بزرگ دلتنگی‌ها و آرزو‌های خود را زیرپاگذاشت و خستگی را خسته کرد تا چشمان منتظر خانواده‌های بیماران را با لبخند آشنا کند.

پرستاران عزیز! بزرگ زنان و بزرگ مردان مدافع سلامت، از صمیم قلب برای تان دلی شاد و تنی سلامت آرزو کرده و دست تک تک تان را می‌بوسم و به جامعه درمانی کشورمان به دلیل پرورش چنین نیرو‌های با غیرتی تبریک می‌گویم.

مصادف شدن شب یلدا و روز میلاد دُرّ درخشان مهر و عاطفه، پرستار زخم‌های به خون نشسته صحنه کربلا را نیز به فال نیک می‌گیرم و می‌دانم تک تک مردم سرزمینمان امسال به احترام شما عزیزان، بدون جمع‌های خانوادگی، یلدا را جشن گرفته و برای ریشه کن شدن بیماری کرونا دعاخواهند خواند تا یلدای دیگر شما نیز در کنار عزیزانتان بزرگترین شب سال را جشن گرفته و به سپیدی پایان شب سیه بخندید.

روزتان مبارک
محمدرضا حسین زاده
مدیرعامل بانک ملی ایران
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: