تاریخ انتشار: ۱۶:۰۶ - ۰۱ دی ۱۳۹۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
در اولین روز زمستان ۹۹، بورس تهران با ریزش بیش از ۲۷ هزار واحدی شاخص کل و سقوط شاخص به کانال ۱ میلیون و ۴۳۶ هزار و ۴۱۵ واحدی به پایان رسید و ارزش سهام عدالت نیز کاهش یافت.

ارزش روز سهام عدالت و دارایکم

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران امروز در معاملات سومین روز هفته (دوشنبه یک دی ماه ۹۹)، هم مانند روز گذشته شاهد روند نزولی تعدادی از شاخص‌های منتخب بود به گونه ای که در پایان معاملات شاخص قیمت (وزنی-ارزشی)، با کاهش ۷۰۷ واحدی معادل ۰.۱۹ درصد به رقم ۳۷۵ هزار و ۳۵۶ واحد رسید. شاخص کل نیز، با کاهش ۲۷۰۸ واحدی معادل ۰۱۹ درصد، عدد ۱ میلیون و ۴۳۶ هزار و ۴۱۵ واحد را به نمایش گذاشت.

بر اساس این گزارش، در معاملات امروز بورس تهران، نمادهای معاملاتی شستا، خودرو، فولاد، شپنا و کگل با بیشترین کاهش، تاثیر زیادی در روند نزولی شاخص کل بورس داشتند. در مقابل، نمادهای معاملاتی فخوز و رمپنا بیشترین تاثیر مثبت را در برآورد نماگر کل بورس داشتند.

ریزش بورس موجب شد تا قیمت سهام نمادهای حاضر در سبد سهام عدالت نیز کاهش یابد و ارزش سهام عدالت با افت رو به رو شود.

 ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

در پایان معاملات امروز بازار سهام شاخص کل نزولی شد ، ارزش سهام عدالت نیز به تبع آن حدود ۳۶۷ هزار تومان افت کرد و در مقایسه با روز گذشته، ۳.۵ درصد کاهش یافت و ارزش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۹ میلیون و ۹۱۸ هزار و ۵۵۶ تومان رسید.

با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۵ میلیون و ۹۵۱ هزار و ۱۳۳ تومان رسیده است.

ارزش روز سهام عدالت و دارایکم

ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با  افت ۰.۷۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۷ هزار و ۴۸۲ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۴۹۶  هزار و ۴۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با کاهش ۱.۴۶ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۷ هزار و ۳۶۴ تومان معامله شد. 

ارزش روز سهام عدالت و دارایکم

 ارزش پالایش یکم چقدر است؟

قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم  با افت ۱.۸۶ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۸ هزار و ۹۵۱ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۴ میلیون و ۴۷۵ هزار و ۵۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با کاهش ۳.۷۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۸ هزار و ۷۸۰ تومان معامله شد.

ارزش روز سهام عدالت و دارایکم

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۱
0
0
قرار بود پالایش بیست درصد تخفیف بدن حالا ضرر کردیم
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: