تاریخ انتشار: ۱۲:۳۳ - ۰۲ دی ۱۳۹۹
مهلت شرکت در جشنواره اپلیکیشن هپ که از دوم آذرماه آغاز شده بود تا ۲۰ دی ماه تمدید شد.
بانک ملی
رویداد۲۴به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، مهلت شرکت در جشنواره اپلیکیشن هپ که ویژه نوجوانان (تا ۱۸ سال)، از دوم آذرماه با شعار با هپ رویاهاتو بساز آغاز شده بود، به دلیل استقبال گسترده، تا بیستم دی ماه تمدید شد.

جوایز ارزنده این جشنواره شامل کمک هزینه خرید چهار عدد کنسول بازی PS۴ هر کدام به ارزش ١۰۰ میلیون ریال، کمک هزینه خرید ١٠ عدد گوشی تلفن همراه هر یک به ارزش ۶۰ میلیون ریال و کمک هزینه خرید ٥٠ عدد ساعت هوشمند هر یک به ارزش ۱۰ میلیون ریال، به قید قرعه به نوجوانانی تعلق خواهد گرفت که در طول مدت برگزاری جشنواره، اپلیکیشن هپ را از طریق سایت بانک ملی ایران، استور‌های بازار، مایکت و چارخونه و یا ارسال عدد ۲ به شماره ۱۰۰۰۰۵۵۶۶ دریافت و نصب کنند.

اپلیکیشن هپ جدیدترین محصول کانون جوانه‌های بانک ملی ایران و یک اپلیکیشن آموزشی-سرگرمی است که با توجه به نیاز نوجوانان به فراگیری دانش اقتصادی و با هدف پرورش هوش مالی آنها، در اختیار کاربران قرار گرفته است و در بخش‌های مختلفی مانند مدرسه اقتصاد، مدرسه هوش مصنوعی، مدرسه کسب و کار، مدرسه شهروندی، مدرسه مشاوره و هدایت تحصیلی، همیار پلیس، کتابخانه دیجیتال، بازی و انیمیشن و ... مطالب مفید و متنوعی را ارایه می‌کند.

لازم به ذکر است، پس از پایان این جشنواره، کانون جوانه‌های بانک ملی ایران جشنواره‌های دیگری را برای کاربران فعال اپلیکیشن هپ در دستور کار خود دارد.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: