ارزش روز سهام عدالت و دارایکم +جدول | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۶:۰۶ - ۰۳ دی ۱۳۹۹
شاخص کل بورس با رشد ۲۸۸۵ واحدی باعث شد تا در آخرین روز کاری خود در هفته جاری در ارتفاع یک میلیون و ۴۴۷ هزار واحد بایستاد. امروز ارزش سبد دارندگان سهام عدالت با کاهش نسبت به روز قبل مواجه شد.

ارزش روز سهام عدالت و دارایکم

رویداد۲۴ شاخص کل بورس تهران امروز چهارشنبه ۳ دی ماه در ادامه رشد روز گذشته با تقاضا نسبی همراه بود و در مدار مثبت آغاز به کار کرد و هر دو شاخص بورس تهران برخلاف روزهای قبل، سبزپوش بودند و در پایان معاملات آخرین روز معاملاتی بورس در هفته جاری با رشد ۲۸۸۵ واحدی به یک میلیون و ۴۴۷ هزار واحد رسید. هم‌زمان با رشد ۰.۲۰ درصدی شاخص کل بازار سهام، شاخص کل بورس با معیار هم وزن نیز امروز ۸۱۰۶ واحد رشد کرد و به رقم ۴۶۸ هزار و ۵۱۱ واحد رسید.

نمادهای فارس، فولاد، شستا، شپنا و فملی با معاملات منفی خود رشد شاخص را پس گرفتند، در حالی که نماد کگل و فولاژ امروز بیشترین تاثیر رشدی را بر شاخص بورس گذاشتند.

ارزش واقعی سهام عدالت تحت تاثیر نوسانات بازار سرمایه افزایشی یا کاهشی می شود  اما امروز برخلاف رشد شاخص، ارزش آن کاهش یافت.

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

بر این اساس ارزش واقعی سهام عدالت به ارزش اولیه ۵۳۲ هزار  تومانی دیروز ۹ میلیون و ۹۱۸ هزار تومان بوده که امروز به ۹ میلیون و ۸۵۸ هزار و ۷۹۶ تومان کاهش یافته است.

 قیمت پورتفوی بورسی  سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی امروز ۵۹ هزار و ۳۰۲ تومان معادل ۰.۵ درصد کاهش یافت.

بر این اساس، ارزش ۶۰ درصد از سهام عدالت آزاد شده به  ۵ میلیون و ۹۱۵ هزار و ۲۷۷ تومان رسید.

 

ارزش روز سهام عدالت و دارایکم

ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با  کاهش ۰.۱۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۷ هزار و ۵۸۹ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۵۱۷  هزار و ۸۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با کاهش ۱.۲۷ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۷ هزار و ۳۹۹ تومان معامله شد. 

 

ارزش روز سهام عدالت و دارایکم

ارزش پالایش یکم چقدر است؟

قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم  با افت ۰.۵۳ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۸ هزار و ۸۶۲ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۴ میلیون و ۴۳۱ هزار تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با کاهش ۲.۱۲ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۸ هزار و ۷۲۰ تومان معامله شد.

ارزش روز سهام عدالت و دارایکم

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: