تاریخ انتشار: ۲۰:۱۹ - ۰۷ دی ۱۳۹۹
رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران گفت: قیمت طلا و سکه امروز اندکی افزایش یافت و نرخ هر گرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۱۴۹ هزار تومان رسید.

قیمت سکه و طلارویداد۲۴ ابراهیم محمد ولی، در خصوص آخرین وضعیت بازار طلا و سکه اظهار کرد: امروز قیمت هر قطعه سکه طرح جدید نسبت به اواخر هفته گذشته حدود ۵۰ هزار تومان افزایش یافت و به ۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسید.

وی افزود: شیوع ویروس کرونا باعث شده تا خرید و فروش طلا و جواهر در بازار رکود بسیار زیادی پیدا کند و تنها معاملاتی که در بازار صورت می‌گیرد در بخش سکه و طلای آب شده و به نیت سرمایه گذاری است.

محمدولی ادامه داد: نرخ هر اونس جهانی طی روز گذشته حدود ۱۳ دلار کاهش یافته که به نظر می‌رسد این افت قیمت به دلیل حواشی تزریق واکسن کرونا در برخی کشور‌ها رخ داده است.


بیشتر بخوانید: طلا و جواهرات را تا اطلاع ثانوی حضوری بخرید


رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران تصریح کرد: امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۱۴۹ هزار تومان، هر قطعه سکه طرح جدید ۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، طرح قدیم ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان ، ربع سکه ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و سکه‌ یک گرمی ۲ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان در بازار‌های داخلی معامله شد.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: