افتتاح معدن مسگران شرکت صدرمعادن ایرانیان در ایام الله دهه فجر | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۷ - ۰۸ دی ۱۳۹۹
عباس جرجانی رئیس کل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی به همراه حجت ایمان طلب معاون امور معادن و صنایع معدنی و اسماعیل شاهین رئیس سازمان صمت شهرستان قاین از اقدامات اجرایی و بهره برداری از معدن مس ورزگ بازدید کردند.
افتتاح معدن مسگران شرکت صدرمعادن ایرانیان در ایام الله دهه فجر
رویداد۲۴ به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا، در این بازدید رئیس کل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته در جهت استخراج از معدن مس ورزگ پس از ده سال، بر ادامه روند و بر انجام اکتشاف تکمیلی در ورزگ شمالی تأکید کرده و از آمادگی سازمان صمت خراسان جنوبی در جهت رفع مسائل و مشکلات بهره برداری خبر داد.

همچنین شهرام خراطی زاده مدیرعامل شرکت صدرمعادن ایرانیان ضمن تقدیر و تشکر از حمایت‌های سازمان صمت استان خراسان جنوبی و همچنین بازدید به عمل آمده افزود: تأکید شرکت صدرمعادن ایرانیان و همچنین شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا جهت بهره برداری از معادن در اختیار است.

وی اظهار امیدواری کرد: با دریافت پروانه بهره برداری معدن مسگران نیز به سرعت نسبت به تجهیز معدن جهت بهره برداری اقدام و انشاءالله در ایام مبارک دهه فجر نسبت به افتتاح رسمی بهره برداری ازمعدن مسگران اقدام خواهد شد.

در خاتمه مدیرعامل شرکت صدرمعادن ایرانیان گفت: با توجه به راهبرد شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا و بالطبع صندوق بازنشستگی کشوری و همچنین شرکت صدر معادن ایرانیان، امیدواریم با بهره برداری از معدن مسگران و کمک سازمان صمت استان خراسان جنوبی، نسبت به توسعه سبد سرمایه گذاری شرکت دراستان توجه ویژه شود.
خبر های مرتبط
برچسب ها: رویداد24 ، معادن ، معدن
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: