تاریخ انتشار: ۲۲:۲۳ - ۰۹ دی ۱۳۹۹
رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران گفت: قیمت طلا و سکه امروز نوسان چندانی نداشت و نرخ هر گرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۱۴۵ هزار تومان رسید.

قیمت طلا و سکه رویداد۲۴ ابراهیم محمد ولی، در خصوص آخرین وضعیت بازار طلا و سکه اظهار کرد: امروز هر قطعه سکه طرح جدید نسبت به روز گذشته هیچ نوسان قیمتی پیدا نکرد و ۱۱ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان فروخته شد.

وی افزود: شیوع ویروس کرونا باعث شده تا خرید و فروش طلا و جواهر در بازار رکود بسیار زیادی پیدا کند و تنها معاملاتی که در بازار صورت می‌گیرد در بخش سکه و طلای آب شده و به نیت سرمایه گذاری است.

محمدولی ادامه داد: نرخ هر اونس جهانی طی یک ماه گذشته حدود ۹۷ دلار افزایش یافته که به نظر می‌رسد به دلیل حواشی تزریق واکسن کرونا و کرونای انگلیسی در برخی کشور‌ها رخ داده است.

رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران تصریح کرد: امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۱۴۵ هزار تومان، هر قطعه سکه طرح جدید ۱۱ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان، طرح قدیم ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۶ میلیون و ۲۲۰ هزار، ربع سکه ۴ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و سکه‌ یک گرمی ۲ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان در بازار‌های داخلی معامله شد.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: