تاریخ انتشار: ۱۵:۵۲ - ۱۰ دی ۱۳۹۹
آخرین عملکرد بورس نشان می‌دهد ارزش سهام عدالت به ۹ میلیون و ۴۱۷ هزار و ۷۹۷ تومان رسیده که ۶۰درصد قابل فروش آن ۵ میلیون و ۶۵۰ هزار و ۶۷۸ تومان می‌شود.

ارزش روز سهام عدالت و دارایکم

رویداد۲۴ طی معاملات امروز، شاخص کل بورس تهران چهارمین روز منفی این هفته را تجربه کرد و در پایان معاملات امروز چهارشنبه _ دهم دی ماه ۹۹ با افت نزدیک به  ۱۳ هزار واحدی (معادل ۰.۹- درصد کاهش) یک کانال سقوط کرد و در سطح یک میلیون و ۳۹۸ هزار واحد قرار گرفت.

 نمادهای تاثیرگذار بر شاخص شستا، فملی، تاپیکو، شپنا، شتران و شبندر با تاثیر منفی در بازار بودند و همچنین کگل با تاثیر مثبت در بازار بود نمادهای پرتراکنش ولپارس، شستا، کاما، خودرو، شپنا، سیتا وثامید بوده است.

 در بین  نمادهای حاضر در سبد سهام عدالت نمادهای «بنیرو» و بانکی هنوز متوقفند و تاثیری بر ارزش سبد باقی نگذاشتند. بیشترین افزایش قیمت بین نمادهای سبد به لکما و بیشترین کاهش قیمت هم به «شبریز» با منفی ۵ درصد تغییر قیمت اختصاص داشت.

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

 در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت درمقایسه با روز گذشته، ۰.۷ درصد (۷۳ هزار و ۷۸۵ تومان) کاهش یافت و ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۹ میلیون و ۴۱۷ هزار و ۷۹۷ تومان رسید.

با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومان سهام عدالت به ۵ میلیون و ۶۵۰ هزار  و ۶۷۸ تومان رسیده است.

 

ارزش روز سهام عدالت و دارایکم

ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با  کاهش ۳.۸۵ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۶ هزار و ۳۱۷ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۲۶۳ هزار و ۴۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با کاهش ۴.۸۳ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۶ هزار و ۱۵۰ تومان معامله شد.

ارزش روز سهام عدالت و دارایکم

 

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: