نماینده رژیم صهیونیستی با وجود تزریق واکسن به کرونا مبتلا شد | رویداد24
تاریخ انتشار: ۲۰:۳۵ - ۱۱ دی ۱۳۹۹
کنست رژیم صهیونیستی اعلام کرد که «یسرائیل ایشلر» که ۱۰ روز قبل واکسن کرونا را دریافت کرده بود، به بیماری کووید-۱۹ مبتلا شده است.

ابتلای نماینده رژیم صهیونیستی به کرونارویداد۲۴ کنست رژیم صهیونیستی از ابتلای «یسرائیل ایشلر» نماینده کنست به کرونا با وجود اینکه ۱۰ روز قبل واکسن کرونا را تزریق کرده بود، خبر داد.

دفتر ایشلر در بیانیه‌ای تاکید کرد ابتلای او به ویروس کرونا تشخیص داده شده و این وضع با وجود دریافت واکسن برای مقابله با این بیماری صورت گرفته است.

در این بیانیه آمده است: با وجود ابتلا به ویروس کرونا، ایشلر فعلا وضعیت رضایت‌بخشی دارد.

ایشلر یکی از اعضای کنست رژیم صهیونیستی از حزب یهودیت توراتی است که ۱۰ روز پیش واکسن شرکت فایزر ساخته شده از سوی دو کشور آمریکا و آلمان را تزریق کرد.

روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارونوت بیان کرد که وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی تحقیقاتی را برای شناسایی افرادی که با این نماینده کنست طی روز‌های اخیر ارتباط داشته‌اند، آغاز کرده است.

پیشتر نیز دو صهیونیست بالای ۶۰ سال تنها چند ساعت پس از دریافت واکسن فایزر جان خود را از دست دادند.

بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی روز شنبه و دو هفته پس از ورود واکسن فایزر به اراضی اشغالی در یک برنامه زنده این واکسن را تزریق کرد.

این در حالی است که از ابتدای شیوع همه‌گیری کرونا در سراسر جهان تاکنون، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی سه بار به قرنطینه رفته و هر بار جان سالم به در برده است.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: